Milestone prezentuje třetí díl série Ride

16. květen 2018 13:25 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (5)

Brand je v marketingu důležitý pojem, jehož důležitost snadno odprezentujeme i mezi herními vývojáři. EA je pro hráče nenasytný korporát, Blizzard značka kvality, Ubisoft neumí naplnit své hry novým obsahem, Telltale z úspěšného konceptu udělalo továrnu na stejné hry a Milestone je hráčům pro smích. To je prosím pěkně brand, tedy to, jak hráči vnímají určité společnosti. A teď si ukážeme, jak je obtížné se ho zbavit.

Studio Milestone totiž oznámilo třetí Ride. Jenže je to hra od Milestone, tudíž logicky člověka napadne, že za vaše peníze nestojí. Jenže zrovna série Ride je jakousi výkladní skříní zmíněných Italů, jestli se jim pravidelně něco relativně daří, jsou to silniční motorky. Ano, jak první díl, tak pokračování, mělo své chyby, ale rozhodně se nejedná o tak bídné hry, jakými jsou mnohdy ostatní produkty z Milána.

O novince toho příliš nevíme. Víme, že stejně jako ostatní produkty od Milestone bude Ride 3 poháněné taktéž Unreal Enginem čtvrté generace a nově bude obsahovat zývody v noci. Na záběrech vypadá novinka velice slušně, takže už už můžeme vyhlížet 8. listopad, abychom zjistili, jestli se vývojáři někam posunuli.

Když už mluvíme o motocyklech, Milestone chystají i okruhové MotoGP 18. To vychází podstatně dříve, už 7. června. Ani MotoGP není tak tragické, ale protože se jedná o každoroční sérii, působí minimálně trochu vyčpěle. I k této sérii ale vývojáři chystají nějaké novinky, takže okruhy budou nyní lepší, zábavnější a hezčí. Fyzika bude reálnější, závodníci chytřejší a kolizní systém bude zase o něco více uvěřitelnější a ne tak komický. Níže se můžete podívat na MotoGP 18 v chodu, třeba to pro vás bude lepší volba, než zmíněná plánovaná novinka.

Zdroj: DSO Gaming

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877290
martinbucek napsal 16. 5. 2018 v 19.15

bukrr: ved ti pisem the crew....tam mas aj motorky a otvoreny svet

Nahlásit nevhodný obsah

8010309
bukrr napsal 16. 5. 2018 v 16.53

martinbucek: *Dal bych něco dobrého jako je Forza Horizon, ale s motorkama...

Nahlásit nevhodný obsah

20877290
martinbucek napsal 16. 5. 2018 v 14.48

bukrr: the crew

Nahlásit nevhodný obsah

8010309
bukrr napsal 16. 5. 2018 v 14.45

Dal bych si něco jako je Forza Horizon, ale s motorkama...

Nahlásit nevhodný obsah

20877290
martinbucek napsal 16. 5. 2018 v 14.04

milestone je na smiech, len vam....aj ked netusim preco, ked isli kvalitou hore...gravel nie.....blizzard je zarukou kvality?, odkedy, wow je rovnako zmykana ako teltale a ea, ubi tvorba, posledna kvalitna hra od blizzardu bolo warcraft 3....datadisk uz nie

mileston sa posuva a to ze plataju dieru na trhu v pretekarskych hrach? a co, aspon je co hrat a ride je zrovna to naj pre fanusika moto, kde jedina chyba boli dlhe nacitacie casy

Nahlásit nevhodný obsah