Boss Key Productions zavírá své brány

15. květen 2018 10:12 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Včera ve večerních hodinách oznámil Cliff "CliffyBBleszinski skrz svůj twitterový účet, že jeho nynější studio Boss Key Productions končí. Upřímně, ani se není čemu divit. Za dobu své existence Cliff pracoval na dvou titulech a každý z nich zapadl hned druhý den po vydání do propadliště dějin.  

CliffyB v tweetu dále děkuje všem fanouškům, kteří za celé ty čtyři roky fungování studia stáli na jeho straně. V neposlední řadě oceňuje všechny ostatní vývojáře, kteří s ním celou tu dobu spolupracovali.  

Zprvu mělo studio velké ambice s akční střílečkou Lawbreakers, která se inspirovala u hitovek jako Unreal Tournament. Konkurence, na jejímž vrcholku stál a dodnes stojí Overwatch od Blizzardu, ji ale nelítostně rozdupala. Podobný scénář nastal i u jejich druhého a zároveň posledního projektu. Rozhodli se naskočit na současný trend battle royale a přišli s Radical Heights, kde vsázeli především na osmdesátkovou stylizaci.  Nějaké hráče si sice našla, ale konkurence byla opět nemilosrdná. Ona to není žádná sranda překonat obrovské tituly s vybudovanou komunitou jako je PUBG a Fortnite 

Radical Heights tak už nikdy nevyjdou z předběžného přístupu na SteamuCliffy ale ještě dodal, že servery ještě nějakou chvíli poběží. Přesného data jsme se nedočkali a stejně tak nebyla ani zmínka o tom, kam Cliffovy kroky povedou dál. Že by se zase vrátil ke Gearsům 

Zdroj: VG 24/7

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922354
LurvaLurviCoura napsal 15. 5. 2018 v 13.55

Lawbreakers jsou super, nechápu ten neúspěch..

Nahlásit nevhodný obsah

20917054
Wexz napsal 15. 5. 2018 v 10.45

Asi takhle ... CliffyB v tweetu dále děkuje všem fanouškům, kteří za celé ty čtyři roky fungování studia stáli na jeho straně: "díky mami"

True Story :)

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 15. 5. 2018 v 10.22

dobrá práce Cliffe fakt dobrá. (uznalý potlesk)

Nahlásit nevhodný obsah