Pillars of Eternity II plánuje trojici DLC

25. duben 2018 09:44 / Kateřina Stuchlíková / Novinky / Diskuze (3)

Jen třináct dní nás dělí od data vydání druhého dílu staromilského izometrického RPG Pillars of Eternity. Pokračování této oceňované hry postavené na notně přepracovaných pravidlech Dungeons & Dragons, je v přípravě již několik let, ale vypadá to, že již 8. května bude čekání konec. A přestože druhý díl má být veskrze větší, rozsáhlejší, propracovanější a delší, než jednička (jejíž dohrání zabralo klidně šest desítek hodin), už nyní vývojáři z Obsidian Entertainment pyšně oznamují, že své dílo plánují rozšířit dalším obsahem v celkem třech postupně vycházejících DLC. Všechna tři rozšíření by měla být dostupná ještě letos.

První z nich, nazvané Beast of Winter, vyjde už v průběhu července a zavede nás a naši partu na ostrov obydlený záhadným, soudný den vyznávajícím, kultem skrývajícím prastaré tajemství. Druhé DLC Seeker, Slayer, Survivor bude dostupné v září a má být přídavkem soustředěným především na souboje a odehrávajícím se na neprobádaném ostrově. Poslední přídavek nás pak oblaží svou existencí v listopadu. Jmenovat se bude Forgotten Santctum a má být testem soudržnosti a morálnosti naší družiny. Rozhodnete se pomoci velkým mágům světa Eora, či jejich důvěru naopak zklamete?

Každý jednotlivý přídavek bude stát 10 dolarů, všechny tři v podobě season pass pak pořídíme za 25 dolarů (respektive za adekvátní částku v eurech pro náš trh). DLC se dají spolu se základní hrou předobjednat skrze digitální distribuci již nyní, jsou totiž součástí edice Pillars of Eternity II: Deadfire – Obsidian Edition, oceněné na 69,99 eur.

Pillars of Eternity II: Deadfire vychází na Mac, Linux a Windows 8. května; na konzole se pak podívá do konce letošního roku.

Zdroj: Allgamesdelta

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20803914
Katka Stuchlíková napsal 26. 4. 2018 v 09.04

Mitsurugi: Systém mají sice jakože vlastní, ale jinak velice podobný DnD, tak to tedy aspoň všude píšou a tuhle konkrétní informaci (s přepracovanými pravidly) jsem si vzala ze Zdeňkovy dobové recenze. Já Pillars bohužel nehrála, takže to sama soudit nemůžu a můžu jen doufat, že tím srovnáním nikoho netahám za fusekli :-)

Editováno: 26. 04. 2018 v 09.18

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 26. 4. 2018 v 08.52

"Pokračování této oceňované hry postavené na notně přepracovaných pravidlech Dungeons & Dragons,"

Ono to mělo něco společného s DnD? Já měl za to, že v Obsidianu vytvořili kompletně vlastní systém.

Jinak jsem zvědavý, doufám, že to bude lepší než jednička, která byla opravdu archaická a to nemyslím v dobrém, hra potřebuje víc než nostalgii. Za mně nejhorší dílo od Obsidianu.

Editováno: 26. 04. 2018 v 08.52

Nahlásit nevhodný obsah

20860885
Corvus von Corax napsal 25. 4. 2018 v 22.09

Naprosto skvělá zpráva!

Nahlásit nevhodný obsah