Využijte pozvání na předváděčku Labo

19. duben 2018 18:06 / Kateřina Stuchlíková / Novinky / Diskuze (2)

Vydání bláznivě geniální (nebo snad geniálně bláznivé?) a hravé kartonové stavebnice od Nintenda nazvané Labo se velmi přiblížilo, a to tak, že čekání na něj bude trvat jen týden. Nintendo Labo totiž bude v českých obchodech k dostání již 27. dubna.

Hned na den následující, tedy 28. dubna, chystá v Praze ConQuest, výhradní distributor Nintedna v ČR, speciální událost nazvanou Nintendo Labo Launch Event, na níž si budou moci zájemci tuto unikátní stavebnici osahat na vlastní ruce a vyzkoušet si svou zručnost a šikovnost při stavbě jednotlivých výtvorů. Na tuto událost jsou, jak jinak, srdečně zváni odvážní hračičkové a zvědavci z řad veřejnosti, a to hlavně v doprovodu dětí (ideálně starších sedmi let), které by si měly s touto hravou stavebnici užít nejvíce legrace.

Zmíněná událost se bude konat v pražském Creative World (Přívozní 3, Praha – Holešovice) a kapacita návštěvníků bohužel nepřekvapivě není neomezená. Z tohoto důvodu je potřeba se na Launch Event nejdříve registrovat prostřednictvím tohoto registračního formuláře a doufat, že budete mezi několika desítkami vybraných šťastlivců, kteří budou organizátory následně kontaktováni na email s pozvánkou a bližšími informacemi.

Více o kreativním Nintendo Labo si můžete přečíst i na jeho nově spuštěných oficiálních webovkách a nezapomeňte omrknout ani tři níže přiložené hravé trailery lokalizované do češtiny.

Zdroj: Tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863161
Tataboj napsal 23. 4. 2018 v 18.30

Mám to! Díky za plán na sobotu. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20870418
Slig napsal 20. 4. 2018 v 01.25

Bláznivě geniální kartón, geniálně bláznivá cena.

P.S.: “kapacita návštěvníků bohužel nepřekvapivě není neomezená” = “kapacita návštěvníků bohužel nepřekvapivě je omezená”. Nejsem obvykle grammar nazi, ale sakra částice + příslovce+ dvojitý zápor, to se nedá číst. A hlavně proč? Určitě nejsem jediný, kdo tu větu musel přečíst 3x, aby se chytil....

Nahlásit nevhodný obsah