Divinity: Original Sin II míří na konzole

5. duben 2018 16:23 / Kateřina Stuchlíková / Novinky / Diskuze (2)

Belgický tým Larian Studios spojil síly s vydavatelem Bandai Namco a Divinity: Original Sin II v srpnu 2018 zavítá na Xbox One a PS4. Vzhledem ke skutečnosti, že po PC se na konzole podíval i první díl této výtečné a vysoce hodnocené akčně-taktické fantasy RPG, není to sice zpráva zase tak překvapivá, nicméně to neznamená, že by nebyla potěšující. 

Přislíbeno zároveň bylo přepracované ovládaní šité na míru konzolím. Již PC verze nicméně podporovala ovládaní na Xbox ovladači, takže by zdejší rozhraní nemělo být konzolovému hraní nikterak vzdálené. Níže přiložený oznamovací trailer také láká na několik režimů, v čele s online kooperativním režimem pro maximálně čtyři hráče. Chybět ale nebude ani PvP aréna a lokální varianta pro dva hráče viděná prostřednictvím dynamického split-screenu.

Druhý díl této taktické strategie je všeobecné velice dobře ceněný, na metacritic.com má souhrnné score 93 % a ani v recenzi  na hrej si tak nemohla odnést jiné hodnocení, než to maximální. Připravte si tedy na srpen minimálně pět desítek hodin volného času a nezapomeňte se nechat navnadit zmíněným oznamovacím videem.

Zdroj: Allgamesdelta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921708
kralik.ing napsal 5. 4. 2018 v 20.49

Bez cestiny nechytacka :-(((( Snam ale brzo vyjde cestina aspon na PC jako to bylo s jednickou ktera je taky super hra

Nahlásit nevhodný obsah

20921897
Webmasser napsal 5. 4. 2018 v 18.34

Boha jeho anooooooooo :)

Nahlásit nevhodný obsah