EA Vancouver nabírá síly na Star Wars hru

25. březen 2018 10:21 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (7)

Snad nikdo nemůže pochybovat o tom, že Hvězdné války jsou v podání EA tím stále velmi živým tématem, a to i navzdory neslavnému pádu týmu Visceral, který zřejmě kutil mix původní akční adventury a RPG hry. Rozdělaná práce tehdy prý přešla jinam, tedy minimálně alespoň některé její části. A právě o těch se nyní dost možná něco nového dozvídáme.

Z nedávno uveřejněného on-line inzerátu totiž aktuálně vyplývá informace ta, že vydavatelství Electronic Arts nabírá síly na další projekt. Ten je spojen s Hvězdnými válkami a dozvídáme se navíc i to, že se má jednat o hru zasazenou do otevřeného světa.

Nabírání má každopádně na svědomí tým EA Vancouver, který slibuje nejen otevřené prostředí, ale k tomu také on-line prvky. A právě tento kanadský tým má být ve vedení projektu, který vznikl na základě pádu studia Visceral Games.

Kolem a kolem se každopádně jeví tou největší změnou oproti původnímu zaměření projektu studia Visceral fakt, že EA Vancouver hru přesouvá do otevřenějšího prostředí a zřejmě i v nově uveřejněném důrazu na on-line prvky hry. Tým Visceral Games totiž zřejmě kutil primárně singleplayerové dobrodružství, a to navíc zasazené do lineárnějšího prostředí.

Více toho však aktuálně nevíme a nyní nám každopádně nezbývá než vyčkávat. Do vydání určitě zbývá ještě hodně času a stejně si Electronic Arts ještě podrží pod pokličkou jakékoli další detaily týkající se náplně hry.

Zdroj: IGN, www.GameInformer.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 26. 3. 2018 v 14.57

Masarkavtrenyrkach: Ano, přesně tak. Noavíc už nikdo nespočítá, co nezajímavých úkolů "seber 10/10 číčovin / zabij 10/10 krys". Ale mi alespoň budeme v důchodu vzpomínat na naběhané kilometry v open worldech (popř. počet přeskákaných plošinek pro starší). Zatímco dnešní generace bude mít vzpomínky typu: "Vzpomínáte, jak jsme tenkrát koukali na Fortnite jak to hráli Yůtubři ? To byl zážitek jež formoval naše mládí".

Kurňa mládeži. Je čas narvat se nějakejma drogama, zbalit lacinou šlapku, vožrat si držku, zdrhnout z domova a pak si při návratu pobrečet. Nevim, ale všichni účastníci internetovejch "sociálních radovánek", co znám, maj problém mluvit vlastní držkou naživo a jsou to největší asociálové, co znám.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 26. 3. 2018 v 11.03

Tato generace je bohužel generací "open-world". Když vydavatel neví, kam by svoji frančízu posunul dál, dá ji do "otevřeného rozlehlého světa plného aktivit". A když studio neví, do jakého nového projektu se opřít a na co nalákat investory, začne dělat na hře z "otevřeného rozlehlého světa plného aktivit". Nejlépe multiplayer s komunitními prvky ("hra jako služba") a s battle-royale modem.
A tak hráč naběhá v těch hrách desítky a stovky kilometrů.
Bože, co já už toho v téhle generaci naběhal nebo najezdil... Assassíni, Watch Dogs 1 + 2, Mafia 3, Nier:Automata, Horizon Zero Dawn, Evil Within 2, Breath of The Wild, Xenoblade Chronicles, ...

Nahlásit nevhodný obsah

20897977
neko10 napsal 25. 3. 2018 v 16.14

raději bych chtěl kotor

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 25. 3. 2018 v 15.41

mě nevadí open world jako takovej, když se udělá dobře je to supr, čeho mám plný zuby jsou online hry, speciálny trojáčkový online hry s mikrotransakcema a placenejma dlcčkama který štěpí komunitu a celkovýho obsahu je tam pomálu. Z jinýho soudku ale ty zprávy o tom že disney chce EA vzít práva na star wars hry to už je zametený pod nánosem času nebo si EA prostě jen dost věří s tímhle tím?

Nahlásit nevhodný obsah

20921934
Adam2153 napsal 25. 3. 2018 v 11.48

To už nikdy nevyjde.

Nahlásit nevhodný obsah

20854219
sardug napsal 25. 3. 2018 v 11.11

doufam ze ten open world posunou nekam dal, protoze to co bylo napr v Dragon Age: Inqisition nebo Mass Effect: Andromeda byla velka prazdnota ve ktery se tu a tam objevil nejakej fetch quest, to uz bych radsi fakt neco linearniho, ale aspon tam bude zazivnej content

Nahlásit nevhodný obsah

20922182
Shinobi napsal 25. 3. 2018 v 11.01

Nejspíš budu v menšině, ale jsem jediný, kdo už má openworldů a online her plné zuby? Obzvlášť ze Star Wars univerza? Ať už z tohohle oznámení vyleze jakákoli hra, už teď ji nenávidím, protože v mých očích zabila projekt Amy Hennig a Visceral Games. Což byl po Star Wars 1313 titul, na kterej jsem byl fakt natěšenej. *sigh* Jdu na cígo.

Nahlásit nevhodný obsah