Ark: Survival Evolved dorazí i na Switch

22. březen 2018 16:52 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Tvůrčí tým Studio Wildcard nejen na svém Twitterovém účtu oznámil chystanou existenci Switch verze dinosauří akce Ark: Survival Evolved, jež by měla dorazit ještě během letošního podzimu.

Určitě by se přitom nemělo jednat o jakkoli výrazně omezenou verzi a po stránce obsahu by se navíc mělo jednat o zcela plnohodnotný zážitek, který budou v tomto případě mít na starosti vývojáři z týmu Abstraction Games. Ti již přitom měli na svědomí port hry na PlayStation 4.

Vedle toho flexibilita použitého Unreal enginu tvůrcům rovněž propůjčuje možnost portovat hru i na další mobilní zařízení poháněná iOS či Androidem (více informací zde). Budoucnost dinosaurů se tedy zdá být poměrně optimistická, vyhynutí navzdory.

Někteří fanoušci by nicméně mohli mít teoreticky obavy týkající se hardwarových nároků hry a celkové optimalizace, která minimálně v případě tohoto titulu a na jiných platformách uměla být poměrně problematickou záležitostí. Nicméně nechme se překvapit a určitě nepředjímejme cokoli negativního.

Níže si každopádně můžete prohlédnout video přinášející odhalení uveřejněné v rámci aktuální akce GDC. Krátce spatřit přitom můžete jak zmíněnou verzi mobilní, tak i právě tu pro Nintendo Switch.

Zdroj: GameSpot, Twitter

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20813737
kucera.mir napsal 23. 3. 2018 v 10.33

Kdyz si vemu jak hra vypada a chodi na normal PS4 a Xbox One, radeji si ani nepredstavuju vysledek na Switch.

Nahlásit nevhodný obsah