Zapojte se do diskuze v hPodu #631

21. březen 2018 18:52 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (5)

Nic netrvá věčně a platí to i pro hPod. Ale nebojte se, řeč je jen o tom s číslovkou 630, jehož vláda se pomalu ale jistě chýlí ke konci a již brzy bude muset předat žezlo svému o týden mladšímu sourozenci. Šestistý třicátý první hPod budeme natáčet již zítra a máme samozřejmě celou řadu témat.

Do redakce dorazí Jarda a společně si popovídáme o Sea of Thieves a Burnoutu. Samozřejmě nemůžeme vynechat ani A Way Out, kterou hraje David. No a Pavel si zopákne povídání o Far Cry 5, tentokrát už mnohem zasvěceněji, protože v plné verzi strávil až nezdravě moc času. No a protože jsme konečně viděli filmový Tomb Raider, probereme i ten.

Samozřejmě dojde i na vaše dotazy! Ty nám můžete psát buď níže do diskuze, nebo na adresu podcast@hrej.cz s heslem DOTAZ v předmětu. Budeme se na ně těšit. Uslyšíme se jako obvykle v pátek v osm večer!

Zdroj: vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876643
Marda8 napsal 22. 3. 2018 v 11.14

Ahoj, rád bych se zeptal na váš názor na to, že po 7 letech od vydání je Skyrim po několikátém vydání stále zabugovaný, některé questy nejdou dohrát a quest log nefunguje jak má (dokončené questy nemizí ze seznamu). Hraju na PS4 bez jakýchkoli modů. Hru mám i po stovkách hodin moc rád, ale občas bych lidem z Bethesdy fakt nafackoval. Co si o tom myslíte a nemáte s tím někdo podobnou zkušenost? Díky a redakci zdar.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 22. 3. 2018 v 10.27

Ahoj. Před par týdny jsem dohral hru, se kterou jsem strávil posledních nekolik měsíců - Mafii 3. Přes všechny nedostatky, bugy a repetitivnost jsem si ji i díky dávkování nakonec náramně užil. Hledal jsem “náhradu” a rozhodl jsem se zahrát dvojici restů - Evil Within 1 a Horizon Zero Dawn.

Proti Evil Within nemůžu rict ani slovo. Snad jediná připomínka směřuje na všudypřítomný šedohnědý filt. Ale hratelnost je super, příběh taky, graficky to stále ješte jde a hlavně ta atmosféra!

No ale Horizon - hra roku 2017 pro vetsinu herni komunity. Nemůžu ji ani po 10 hodinách přijít na chuť. Příběh mne zatím zklamal, čekal jsem epické odkrýváni tajů o dávné lidské civilizaci a místo toho mam příběh o agresivitě jednoho z místních kmenů, ktery jsem viděl uz v desítkách inkarnací. Jako katastrofální vnímám animace obličejů a celkově rozhovory (hlavně úhel kamery) a design postav. Nelíbí se mi ani soubojový systém, který je v základu primitivní, ale naopak jeho sofistikovanejsi části jsou poměrně těžko přístupné. Vadí mi také, ze co 20 minut mam při hraní Horizonu déja vu z Andromedy. Hlavně kdyz clovek prochází pozůstatky předchozí civilizace, tak to je jedna k jedné (ikdyz chápu, že toto nemůžu Horizonu moc vyčítat, protože obě hry vyšly ve stejnou dobu, takze těžko mohl někdo z nich opisovat).

Moje otázka zní - jak vy zpětně nahližite na tyto dvě hry? Jake mate vzpomínky? Dali byste i dnes Horizonu ultimátni hodnocení? Eventuálně je v redakci někdo, kdo se mnou souhlasí a Horizon se mu moc nelíbil?

Díky a mějte se famfárově (a sorry za chyby, píšu z mobilu)

Editováno: 22. 03. 2018 v 10.30

Nahlásit nevhodný obsah

20919431
j2142124 napsal 22. 3. 2018 v 10.25

Poděkování za Let's Play: Yakuza 6: The Song of Life #2, skvělé povídání i když se trošku zvrtlo, ale to asi k japoncům patří. .-) Víc takových hostů a samozřejmě i donate poděkování bude.

Nahlásit nevhodný obsah

20921955
Underground napsal 22. 3. 2018 v 06.42

Ahoj,

proč se podle Vás tak úspěšně prodává Kingdom Come: Deliverance, i když má řadu technických chyb? Je to tím, že na trhu "středověké RPG" chybělo a KC: D tuto díru na trhu vyplnilo?

S pozdravem

Underground

Nahlásit nevhodný obsah

20876978
Dr.One napsal 21. 3. 2018 v 21.31

Ahoj,
nedávno jsem byl jistou nejmenovanou osobou nařčen z toho, že údajně hraju obskurní hry. No, bylo toho ještě víc, ale k otázce. :) Jakou nejobskurnější hru jste v životě hráli? A máte s tímto titulem spojenou nějakou vzpomínku?
Mějte se pěkně a hraní zdar.

Nahlásit nevhodný obsah