Prodeje Vermintide 2 už překonaly první díl

20. březen 2018 15:54 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (3)

Kooperativní akce Warhammer: Vermintide 2 je už několik dní venku a od včerejška si můžete přečíst naši velmi pozitivní recenzi. Vývojáři si mohou nejen oddychnout po zdárném dokončení vývoje, ale také se radovat z prodejních úspěchů.

Martin Wahlund, šéf studia Fatshark, které má Vermintide 2 na svědomí, se totiž pochlubil webu PCGamesInsider, že se hra velice dobře prodává. V tuto chvíli podle jeho slov prodala na PC více kopií, než tomu bylo v případě prvního dílu na všechny platformy dohromady, a to za celou dobu existence.

„Zatím je to docela dobré. Při launchi hry nikdy nevíte, jak to dopadne. Měli jsme velké naděje, při interním společném hraní jsme se dobře bavili. Věděli jsme, že máme dobrou hru. Neměli jsme moc velký rozpočet na marketing, ale podpořila nás média, streameři a naše komunita po celém světě. To pro nás bylo skvělé. Jsme relativně malé nezávislé studio, takže je těžké nějak vyjít. Už první hru jsme považovali za dobrou a měli jsme dobré publikum, ale u pokračování nikdy nevíte,“ řekl v rozhovoru Wahlund.

Hra je v současné době k dispozici pouze na PC, už nyní se ale můžete přihlásit do bety na obou konzolích. Na ně by hra měla vyjít ještě v průběhu letošního roku. Vermintide 2 si můžete zakoupit v e-shopu Xzone.cz.

Zdroj: DSOG

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880283
Twice napsal 21. 3. 2018 v 07.02

Když jsem se zpětně díval co Fatshark vydali, tak jsem neznal jedinou hru mimo sérii Vermintide, takže je opravdu skvělé že se tentokrát dokázali dostatečně prosadit. Za svůj přístup a cenovou politiku si úspěch opravdu zaslouží.

Nahlásit nevhodný obsah

20853478
Pavel Makal napsal 20. 3. 2018 v 16.46

Psychoq: Ahoj, určitě to zařadíme.

Nahlásit nevhodný obsah

20878715
Psychoq napsal 20. 3. 2018 v 16.32

ahoj, budete hrat ukazku? tahle hra me hodne zajima

Nahlásit nevhodný obsah