Yakuza Kiwami 2 vyjde v srpnu i na západě

19. březen 2018 12:04 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (1)

Šestý díl série Yakuza vyjde na západě už za necelý měsíc a od pátku si můžete přečíst naši recenzi. Jestliže jste až dosud neměli s touto dlouholetou značkou žádné zkušenosti, určitě vám přijde vhod, že se na západ chystá i remake druhého dílu.

Yakuza: Kiwami 2 vyšla v Japonsku už 7. prosince, na západní trhy dorazí 28. srpna letošního roku, tedy rok poté, co jsme se dočkali remaku prvního dílu. Kiwami 2 se chlubí využitím Dragon enginu, který jsme vůbec poprvé mohli vidět právě v “aktuální” šesté Yakuze. Ten přinese nejen výrazné zlepšení grafiky, ale také naprosto plynulý pohyb po městě a přechody mezi interiéry a exteriéry bez načítání. 

Mimo to byl znovu nahrán dabing, došlo k přepracování tvorby Majimova klanu a celé řady dalších prvků hry. Samozřejmě se můžete těšit na možství miniher a také na doplňkovou příběhovou kampaň, v níž se v hlavní roli představí oblíbený Goro Majima a odhalí události, které se staly mezi prvními dvěma díly.

Hra vychází exkluzivně na PlayStation 4 a vyjde na necelých 50 dolarů, tedy v přepočtu zhruba 1000 korun. Kromě základní fyzické a digitální edice bude v první várce hra dostupná v pohledném steelbooku, stejně jako tomu bylo v případě prvního Kiwami. Jsme zvědavi, zda Sega hodlá v tomto trendu pokračovat a postupně na aktuální generaci převést i zbylé díly ságy.

Zdroj:

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 19. 3. 2018 v 12.14

Jupí! Tak a teď ještě 3, 4 a 5. Ale myslím, že tyhle tři asi až na PS5, jestli vůbec.

Nahlásit nevhodný obsah