Sledujte živý přenos JRC Ceny hráčů 2017

14. březen 2018 11:05 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (1)

Dnes od 20:00 proběhne vyhlášení JRC Ceny Hráčů 2017 v respiriu moderní budovy Českého vysokého učení technického v pražských Dejvicích, odkud bude živě přenášeno na stream a následně sestříhané odvysíláno v pořadu RE-PLAY na TV Prima Cool.
 
Již velmi brzy se tedy dozvíte, jaká byla nejlepší hra na konzole, která měla nejlepší příběh, či která získá titul Hra roku. Během živého přenosu navíc dojde k představení novinek a chystaných projektů ze světa virtuální reality nejen v České republice. Také rozdáme mnoho cen pro hlasující, budete si moci "odchytit" kódy k aktuálním hrám a možná přijde i kouzelník.

ŽIVÁ VYSÍLÁNÍ NALEZNETE NA NÁSLEDUJÍCÍCH ODKAZECH:
https://www.youtube.com/watch?v=4AsbmKGPKh8 
https://www.twitch.tv/replayonline 
https://www.facebook.com/replay.tv/
HbbTV Prima Cool

Více informací a anketu samotnou naleznete na stránkách www.cenyhracu.cz

Zdroj: Tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872214
Malekith napsal 14. 3. 2018 v 14.14

Nevím no, na jednu stranu jsem rád, že tady máme tak prestižní vyhlášení cen. Jenže ač mě tyhle akce strašně baví a kvůli těch světových klidně v noci nespím, abych mohl živě koukat, jenže tohle..strašně se u toho vždycky nudím. Mám pocit, že nejvíce se jim povedlo úplně první vyhlašovaní, které ale zase doprovázelo mnoho tech. problémů. ..Asi spíše kouknu na Agraeluse jak hraje namodované Dark Souls :D

Nahlásit nevhodný obsah