Neverwinter Nights vyjde opět v březnu

11. březen 2018 16:07 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (6)

Koncem minulého roku jsme vás informovali o tom, že se klasika RPG žánru Neverwinter Nights navrátí ve vylepšené grafice. A dnes se k tomu konečně také dozvídáme, kdy by k vydání takzvané Enhanced Edition mělo dojít.

Na blogu tvůrců hry se můžete v oficiálním příspěvku dočíst o tom, že se RPG Nevetwinter Nights navrátí na PC již 27. března. Na stejném místě lze také získat odkazy k záznamu živého vysílání z aktualizované podoby hry, v rámci něhož bylo ono datum vydání původně oznámeno.

A u vydání pro počítače by přitom teoreticky nemuselo zůstat, neboť zástupci týmu Beamdog (který je mimo jiné složený i z veteránů studia BioWare) kupříkladu naznačili, že idea existence hry na Nintendu Switch je jim sympatická a imponuje jim. Konkrétní návrhy či dokonce sliby nicméně prozatím určitě neexistují.

Původní titul nicméně vyšel již v roce 2002 a těm nejmladším fanouškům žánru her na hrdiny tento projekt již tedy ani nemusí být jakkoli povědomý. Vylepšená edice hry tedy může znamenat zároveň také ideální premiéru do jedné části herní historie.

Zdroj: IGN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 12. 3. 2018 v 09.22

case.a: Dušují se, že mody budou kompatibilní, a bude to mít stejný obsah jako NWN Diamond, tudíž ano, se všemi datadisky. Ale jako moc se nevzrušuj, graficky se nedotkli téměř ničeho, takže to bude vypadat prakticky stejně hnusně jako původní hra. Ta vylepšená grafika spočívá v nějakých nových shaderech a tak. Textury, animace, modely jsou všechny stejné.

Nahlásit nevhodný obsah

20875576
Smaug. napsal 12. 3. 2018 v 07.36

Jestli jde o jedničku, tak nemám zájem. Sice měla výborně implementovaná pravidla DnD, ale jinak mi to přišlo jako pauzovatelná diablovka. Příběh ve stylu: Jdi do všech čtyř světových stran a na každém konci něco seber. A když je vše hotovo, přesun do další lokace a opakování téhož v bleděmodrém.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 11. 3. 2018 v 21.25

Co ten screenshot ze dvojky? :D

Nahlásit nevhodný obsah