Známe datum vydání Tennis World Tour

9. březen 2018 18:30 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Je to sotva 24 hodin od chvíle, kdy jsme vám prezentovali nové záběry z očekávaného Tennis World Tour, od týmu, který je z části tuzemský a z části zodpovědný za populární sérii Top Spin 4. No a nově se dozvídáme i definitivní datum vydání, kdy nám studio Breakpoint s vydavatelstvím Bigben nachystají pořádný tenisový zážitek.

Tennis World Tour je po dlouhé době tenis, který má šanci zaujmout masy. Abychom tentokrát předešli případným debatám v naší diskuzi, samozřejmě, že neustále vycházejí tenisové hry, například Tennis Elbow nebo Full Ace Tennis Simulator, do mainstreamu nicméně neproniká žádný z nich. Veřejnost na jaře naproti tomu zaujal AO Tennis, který měl těžit z licence melbournského Australian Open, ale ten zatím zůstal regionálně uzamčen na Oceánii, a další v pořadí tak zůstává TWT.

Dlouhou dobu jsme se museli spokojit s letošním rokem, posléze s neurčitě znějícím jarem a až dnes bylo odhaleno, že novinka vyjde konkrétně 22. května na PS4, Xboxu One, PC a taktéž na Nintendu Switch. Kromě toho se ukázalo, že se budou lišit obaly podle jednotlivých zemí. V čele je vždy největší tenisová hvězda Roger Federer, v mezinárodní verzi je za ním Angelique Kerberová a Stan Wawrinka. Francouzi ale mají za Federerem domácí Monfilse a poté Zvereva, Austrálie pro změnu sází na svou hvězdu Nicka Kirgiose, Amerika na Jacka Socka, a takové verze pro Rakousko a Švýcarsko sází na Dominika Thiema a Wawrinku coby zástupce Švýcarska překvapivě vynechává.

Kdo bude u nás, není jasné, ale vzhledem k tomu, že v seznamu hráčů chybí jak Tomáš Berdych, tak žádná z dam, čili ani jedna sestra Plíšková, ani Petra Kvitová, ani Lucie Šafářová a ani Barbora Strýcová, tak nám vývojáři nemají jak udělat radost. Možná se ale někdo z nich do hry podívá postupem času. To bychom pochopitelně ocenili mnohem víc, než fakt, kdo by byl na coveru hry.

Pro více informací vás odkážeme do včerejší novinky, v níž naleznete zkrácený seznam všech hráčů ve hře a i video zachycující titul v pre-alfa verzi. Ačkoliv není prezentace dokonalá, vývojáři mohou ještě výsledný zážitek ještě ladit.

Zdroj: PSU

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922316
stepanovsky21 napsal 11. 3. 2018 v 17.00

stepanovsky21: jo zapoměl jsem. Zase bude kariéra bez možnosti si nastavit délku zápasu

Nahlásit nevhodný obsah

20922316
stepanovsky21 napsal 11. 3. 2018 v 16.59

Zase hra bez tenistů. Osekaný turnaje a tak. Nechápu, proč je problém vytvořit 200 reálných tenistů nebo třeba 1 000. Vychutnat si tak celou kariéru jako doopravdy to by bylo něco! Takhle zas bude všechno osekaný.Budete začínat jako neznámý tenista v nižších turnajích, kde k vítězství na turnaji bude potřeba jen 2x vyhrát a pak hurá na Wimbledon... Neláká mě hrát Wimbledon s osmi účastníky. Je to ostuda. V dnešní době by tenisová hra měla vypadat jinak. Stačí jen dát Tennis Elbowu slušnou grafiku a pár věcí navíc a je z toho skvělá tenisová hra. Jo zapomněl jsem. Zase bude kariéra jen pro jednoho hráče. Proč není možnost hrát kariéru s bráchou s kamarády s rodinou proč? To nikdo nemá kamarády kromě mě?

Nahlásit nevhodný obsah