Poslední přídavek pro Battlefield 1 je zde

22. únor 2018 13:45 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Skutečně atmosférickou ukázkou láká tým DICE ruku v ruce s EA k naskočení do Battlefieldu 1 a do konečného vydání očekávaného posledního přídavku jménem Apocalypse. Nový obsah je k mání již nyní, prozatím však pouze pro majitele herní permanentky a pro ty, kteří si v minulosti zakoupili takzvanou Revolution edici hry.

To však v současnosti znamená pouze dvoutýdenní náskok a brzy se do hry podívají i hráči další. Součástí přídavku jsou každopádně nové mapy klasické (Passchendaele, Caporetto a River Somme) a díky přídavku v podobě režimu jménem Air Assault přináší toto DLC navrch také obohacení v podobě ještě další dvojice map. Těmi jsou London Calling a Razor’s Edge. Chybět nadále samozřejmě nesmí také nové zbraně, vozidla i dodatečné prvky výbavy.

Teď už si ale nenechte ujít čerstvou upoutávku a zavítat následně lze například na Xzone, kde naleznete všechny dostupné edice hry. Ty jsou již tímto kompletní a my můžeme být jen zvědaví, co bude s touto sérií nadále a jakým směrem se bude další vývoj ubírat. O své přání či komentáře týkající se dalšího dílu série se už ale každopádně podělte v diskuzi pod článkem.

Zdroj: Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 24. 2. 2018 v 01.50

kralik.ing: to je skin a vzhled zbrane, co najdes v bedne

Nahlásit nevhodný obsah

20892068
Marek Selinger napsal 22. 2. 2018 v 16.37

Vydani DLC bylo evidentne moc uspechane, viz https://www.youtube.com/watch?v=KCITj6Zn8q4 DICE evidentne potrebovali presunout lidi na vyvoj noveho BF

Nahlásit nevhodný obsah

20921708
kralik.ing napsal 22. 2. 2018 v 16.25

Muze mi nekdo prosim poradit ? Vzdy kdyz si koupim nebo odemknu nejakou novou zbran tak ji u sveho vojaka nemohu najit a musim si vzdy vybrat to co je u nej v nabidce.Tam je ale vzdy to same a nic noveho. Dekuji ;-)

Nahlásit nevhodný obsah