Zeptejte se Dana Vávry na Kingdom Come

14. únor 2018 16:57 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (65)

Herní svět momentálně žije včerejším vydáním českého středověkého RPG Kingdom Come: Deliverance. Na Hrej za sebou máme dva streamy, v přípravě jsou dvě recenze, o hře si samozřejmě budeme povídat v podcastu, ale kromě toho pro vás máme ještě něco navíc.

Do redakce totiž zítra dorazí Dan Vávra a společně natočíme Vidcast s pořadovým číslem 77, který se samozřejmě bude věnovat právě vydané hře od Warhorse Studios. Vidcast nebudeme vysílat živě, ale přesto bychom vám rádi poskytli prostor položit otázky, které vás zajímají.

Pokud tedy máte nějakou otázku, týkající se vývoje Kingdom Come, jeho vydání, nebo možná i plánů do budoucna, napište ji níže do diskuze, nebo nám ji pošlete na adresu pavel.makal@hrej.cz s heslem VIDCAST v předmětu. V rámci rozhovoru se pokusíme co nejvíce otázek Danovi položit. Samotné video pak vyjde v pátek. Budeme se těšit na všechny smysluplné a použitelné dotazy!

Zdroj: Vlastní

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877707
Hubert Gustavů napsal 14. 2. 2018 v 17.16

Tak asi položím tu klasickou otázku, jak to momentálně vypadá s dabingem? Resp. jaká je šance že bude.

Nahlásit nevhodný obsah

7739207
spoock napsal 14. 2. 2018 v 17.12

Mám pár hodin za sebou a mám otázky na Dana, zda neuvažují o zpříjemnění herního zážitku.
Přibude možnost při vypnutí hru uložit? Bude možno zapauzovat probíhající cutscénu ve hře?
Proč nejde některé postavy zabít (viz. třeba Mlynář), ať se tvrdilo, že to bude možné? Dost to odporuje tvzení, že nejsou ve hře děti, protože je nikdo nechce zabíjet, přitom v Assassinech, Witcherovi to problém třeba není.

Editováno: 14. 02. 2018 v 17.13

Nahlásit nevhodný obsah