DICE zpřístupňuje mapu pro Battlefield 1

17. leden 2018 17:03 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Tvůrci Battlefieldu 1 lákají na další zpřístupnění prémiového obsah. Díky tomu se všichni hráči mohou podívat na mapu, jež byla dříve přístupná pouze majitelům přídavku They Shall Not Pass (anebo těm, kteří si zakoupili Premium Pass).

Od včerejška se mohou všichni hráči těšit z toho, že mohou prozkoumávat taje bojů první světové války i na mapě Prise de Tahure. Ta je v tomto případě noční a zveřejněna byla v červenci minulého roku.

Vedle toho DICE rovněž lákají na událost jménem Gallipoli Trial, jež zpřístupní v období od včerejška až do 22. ledna řadu map z ostatních placených přídavků. K mání přitom budou kousky z Turning Tides, They Shall Not Pass i z přídavku In the Name of the Tsar.

Druhá část předposledního přídavku Turning Tides každopádně dorazí již tento měsíc, a to včetně dvojice map Zeebrugge a Heligoland Bight.

Poté již bude na pořadu dne přídavek poslední. Ten ponese jméno Apocalypse a detaily o něm slibují DICE sdílet již velmi brzy. Základní hru i v edici s přízviskem Revolution můžete každopádně nalézt například na Xzone.

Zdroj: VG247, Destructoid, GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921934
Adam2153 napsal 17. 1. 2018 v 18.58

Hlavně ať výdaj něco pro battlefront...

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 17. 1. 2018 v 17.49

a hlavně co je taky důležité, BF1 obdrží velký patch který změní hru více https://www.youtube.com/watch?v=Wl-oA-Qsd1A

Nahlásit nevhodný obsah