Multiplayer Stardew Valley se připomíná

16. leden 2018 14:17 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Tvůrce malebného RPG a strategie jménem Stardew Valley opět dává vědět o dalších plánech se hrou a o tom, jak aktuálně postupují práce na multiplayeru. A opět se tak děje skrze účet na Twitteru.

Odtamtud se dozvídáme, že práce pokračují v nejlepším možném pořádku a že Stardew Valley již s kamarády možné hrát rozhodně je. Překvapením je však v tomto případě to, že k dispozici nebude pouze on-line multiplayer, ale rovněž také multiplayer pořádaný skrze lokální síť.

Na to konto Eric Barone dává vědět, že není nic zábavnějšího než možnost hulákat na sebe s kamarády v jedné místnosti. Něco takového jistě přidá na zážitku, pravdou však je, že slézání se s herními zařízeními do jednoho bytu či sklepa je ve větším měřítku už spíše tak trochu přežitkem a věcí minulosti.

Nicméně k tomu Eric Barone připomíná, že vedle toho do hry dorazí i další přídavky týkající se obsahu jako takového. S vydáním se však momentálně čeká na to, až bude multiplayerová složka hry patřičně odladěná a připravená k vydání.

Zdroj: Destructoid, VG247, Siliconera

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20864720
JMBounce napsal 17. 1. 2018 v 16.31

Khalashnikovf: +1

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 17. 1. 2018 v 06.29

Hmmm, pokud to nebude mít lokální splitscreen, tak vlastně pro konzole nuda. Tohle je ideální hra na gaučing.

Nahlásit nevhodný obsah