Darksiders 3 ukazuje, co dokáže Fury s bičem

18. prosinec 2017 17:46 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (4)

Zatímco si užíváte například prostřednictvím předplatného PlayStation Plus Darksiders 2, svět je mnohem zvědavější na třetí díl. Je to logické, neboť druhý díl vyšel původně už před pěti lety, zatímco díl s hlavní hrdinkou Fury bude zbrusu nový.

Gunfire Games složení z velké části z původních vývojářů studia Vigil svou chystanou hru představili už na jaře, i když je její vydání připraveno až pro rok 2018. To ale neznamená, že by v hráčích nemohli budit nadšení a zvědavost, jak si jedna ze čtyř jezdců apokalypsy povede se svým vražedným bičem. Zběsilost ale podle ukázky přímo ze hry dostává svému jménu a svou ikonickou zbraní rozdává ránu za ránou.

Nové video pojmenované Lava Brute prezentuje nehostinnou a těžce přístupnou podzemní lávovou oblast. Fury si ale umí řádně poradit. Jejím pomocníkem a alfou a omegou v rozdávání tvrdých úderů bude zmíněný bič, který kromě jiného poslouží i jako prostředek k dosažení vzdálených míst. Třetí Darksiders vypadají skvěle a my se nemůžeme dočkat nového roku. Na konci videa čeká překvapení v podobě jednoho z bratrů - o jeho osudu se však více dozvíme až v plné hře.

Zdroj: All Games Delta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
11259770
HolyGman napsal 19. 12. 2017 v 14.37

Masarkavtrenyrkach: "alá Dark Souls" ? Pust si to prosím jeste jednou :D

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 19. 12. 2017 v 09.11

To je teď asi nějaký trend opouštět soubojový systém alá "God of War" nebo "Devil May Cry" a přecházet na systém alá "Dark Souls", že?
Ten v jedničce se mi líbil víc, protože umožňoval popasovat se s více nepřáteli najednou. Tady to asi bude komornější.

Nahlásit nevhodný obsah

20840267
Mischmo napsal 19. 12. 2017 v 07.41

No uvidíme, taky od toho moc nečekám, ale maximálně budu příjemně překvapený. Než jsem začal hrát dvojku, taky jsem nebyl zrovna nadšený z toho, že už nebudu hrát za 'Válku', ale nakonec se Smrťák ukázal jako docela frajer. Příběhové rozuzlení od trojky nečekám. Předpokládám, že to bude stejné jako u dvojky a příběh se zastaví přesně na stejném místě, jako v jedničce s tím, že se akorát dozvíme něco navíc a uvidíme události z pohledu už třetího jezdce apokalypsy. Což nemusí být úplně špatné, protože třeba u dvjojky jim to vyšlo a konec byl hodně povedený a krásně to zapadlo do toho, co jsme viděli na konci jedničky.

Ale asi bych byl taky raději, kdyby se už příběh posunul dopředu, protože jestli se v třetím a případném čtvrtém pokračování podíváme jen na to stejné časové období z pohledu zbývajících dvou jezdců apokalypsy a teprve v případném pátém pokračování se dočkáme konečného rozuzlení, tak si během hraní pětky už dávno nebudu vzpomínat na to, co se stalo v prvním Darksiders. Už teď jsem spoustu věcí zapomněl, přece jenom už to brzo bude 8 let co jednička vyšla.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 18. 12. 2017 v 18.59

nevím, nějak z toho nadšenej nejsem, ale to asi bude tím že stále čekám na pokračování toho cliffhangeru z jedničky, už u dvojky sem byl rozladěn ale tam to zachranoval aspon smrták, tady ale nevím no

Nahlásit nevhodný obsah