Bad Company 3 zřejmě nedorazí brzy

16. prosinec 2017 14:10 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

První světová válka doslova vlila sérii Battlefield čerstvou krev do žil a na to konto již dnes celkem bezpečně tušíme to, že příští rok se by se tato série měla opět navrátit. Předchozí spekulace o Bad Company 3 jsou však, zdá se, naneštěstí liché.

Naštěstí však ne tak úplně, neboť koncept stále existuje a dle neoficiálních zdrojů se na Battlefield: Bad Company 3 stále pracuje a tento díl série v budoucnu určitě spatříme, nikoli však už příští rok.

Příští rok se totiž možná podíváme zpět do druhé světové války, což by mohl být krok vyloženě logický, bereme-li v potaz úspěch a celkové kvality loňského Battlefieldu 1.

Nedávné informace youtubera jménem AlmightyDaq tedy vyvráceny nejsou, později však byly upraveny, a to nejen ze strany zdrojů ostatních, ale nakonec i od samotného AlmightyDaqa.

Ten k tomu následně dodal ještě to, že třetí díl Bad Company je vyvíjen v Los Angeles a pracuje na něm tým, který dříve dal vzniknout sérii Medal of Honor. A ve Švédsku (tedy v domovské zemi týmu DICE, otců série Battlefield) vzniká další díl série, a právě ten by měl vyjít příští rok a ten by, opět však zatím neoficiálně, měl zavést hráče do druhé světové války.

Zdroj: Eurogamer.net

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853933
konfrst.jan napsal 17. 12. 2017 v 11.02

Spratekk CZ: No osobně bych v případě losangelského studia viděl raději návrat "Medala", nicméně i tak jde ale určitě o zajímavou zprávu..

Nahlásit nevhodný obsah

20874257
Spratekk CZ napsal 17. 12. 2017 v 09.54

Takže zpráva nakonec dobrá. BC3 bude, ale až dostaneme opravdu precizní díl se vším všudy. Lepší to být nemohlo. Navíc by to nebyl moc logickej vývoj série zase začít skákat mezi podsériema značky jak je napadne. Viděl bych to na Battlefield 2 jaksepatří.

Nahlásit nevhodný obsah