Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Tvůrci Oxenfree představují další titul

15. prosinec 2017 16:34 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Pro hry, stejně jako pro jakékoli jiné médium, existují náměty tradiční, ty méně tradiční, a pak i ty zcela ujeté. A právě do třetí kategorie spadá čerstvě odhalený titul týmu Night School Studio, které je známé povedenou hororovou plošinovkou Oxenfree.

Právě Oxenfree pro mne osobně byl, nijak výrazně vysokému hodnocení navzdory, jedním z nejsilnějších herních zážitků loňského roku a něčím, co mi nakonec utkvělo v paměti na velmi dlouhou dobu. Od další hry tohoto týmu jsem si tedy sliboval mnohé, nic však mne a snad ani kohokoli jiného nemohlo připravit na dnes představený koncept. Tentokrát se totiž pokusíme upít samotného ďábla.

A čtete správně – jakkoli to může znít šíleně, dnes poodhalený titul Afterparty je o pití se samotným ďáblem a titulem, o který se mohou zajímat i aktivní křesťané i praktikující abstinenti.

Příběh hry se bude točit okolo hrdinů Loly a Mila, kteří se nešťastnou a nám dosud neznámou nehodou ocitají v samotném pekle a jejich jedinou možností k úniku je soutěž v pití s Nejvyšším. Žánrem přitom v tomto případě bude adventura s nejednou možností volby dalšího postupu.

Svět hry je přitom hojně inspirován všemožnou mytologií i odlišnými náboženstvími a přináší díky svým námětům unikátní pohled na jednu fantaskní vizi videoherního pekla vystavěného okolo řeky Styx. K té se však budeme moci vypravit nejdříve až v roce 2019.

Pro další informace a pro první návrhy prostředí hry pak určitě zavítejte na nově spuštěný web hry.

Zdroj: www.GameInformer.com, Eurogamer.net, Rock, Paper, Shotgun, VideoGamer.com, Twitter

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!