Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Humble Store rozdává Company of Heroes 2

15. prosinec 2017 13:09 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Víte, jaká je nejlepší cena? Zadarmo! Tímto heslem se velice často řídí i Huble Store, oblíbený internetový obchod s videohrami. Tentokrát těsně před Vánoci naděluje jednu oblíbenou hru kompletně zdarma. A protože přes svátky míváme obvykle více času, toto období bude patřit stratégům.

Humble Store nabízí ve svém eshopu Company of Heroes 2. První díl oblíbené druhoválečné strategie vyšel už v roce 2006 a dočkal se dvou rozšíření, nicméně dvojka přišla až o sedm let později. Za jejím vývojem stál opět Relic Entertainment, přičemž tentokrát se zaměřil na východní frontu. Se sovětskými vojsky si tak můžete projít všechny klíčové bitvy včetně Operace Barbarossa nebo dobývání Berlína.

I druhý díl po světě sbíral výborná hodnocení, ačkoliv mu byla často vyčítána historická nepřesnost. Na druhou stranu se ale podle hesla „darovanému koni na zuby nehleď“ nemusíte těmito detaily úplně zabývat. Přijít na kouzlo této hry může každý sám, kdo se o svou kopii pod tímto odkazem přihlásí. Čas máte do sobotní šesté večerní hodiny, tak svou příležitost nepropásněte.

Zdroj: Humble Store

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20904101
Přerostlá čivava napsal 15. 12. 2017 v 15.24

Obecně je dobré sledovat www.reddit.com/r/gamedeals ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

7157058
tttom258 napsal 15. 12. 2017 v 14.29

Díky za tip :)

Nahlásit nevhodný obsah