Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Další pohled na principy Sea of Thieves

15. prosinec 2017 15:30 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Tým Rare vypouští další komentované video, které vypráví o principech fungování světa hry Sea of Thieves. Tentokráte přichází na řadu řeč o způsobech budování reputace, díky níž budou hráči ve světě hry známí.

Reputace a postup hrou poté ovlivňují to, jaké úkoly jednotliví hráči mohou získat. K jejich následnému splnění však mohou přizvat kohokoli jiného, s kým zrovna sdílejí palubu, a i do náročnějších oblastí a misí se tak mohou dostat i hráči další a takoví, kteří by jinak k tomuto obsahu přístup ještě dle standardních pravidel neměli.

Záběry za další ukazují základy interakce s jednotlivými frakcemi ve hře. Pro ty je možné plnit úkoly a je možné se hnát vstříc lepší reputaci za účelem získání výraznějších odměn i zajímavějších misí.

Vyloženě zajímavě pak zní zmínka o možném vyhledávání jednotlivých živočišných druhů, které je následně zapotřebí odchytit i dostat do bezpečí, což může být zároveň výzvou již samo o sobě – například taková potápějící se bárka skýtá hned celou řadu nebezpečných situací.

Opět stále platí to, že celkově lze dobrodružství hry zažívat buďto o samotě, anebo ve společnosti dalších hráčů, a to nejen na PC i na Xbox One, ale klidně i v kombinaci obou těchto platforem. Hra každopádně vychází 20. března a verzi pro Xbox One můžete ve formě předobjednávky nalézt například na Xzone.

Zdroj: Destrctoid, IGN, GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!