Série Armored Core se v budoucnu vrátí

6. prosinec 2017 10:05 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Japonský tým From Software je v dnešní době známý zejména díky sérii Dark Souls a vedle toho také díky temnému RPG Bloodborne, ovšem v minulosti tohoto týmu lze narazit rovněž na další perly. A jednou takovou je i série Armored Core, která prý ještě neřekla své poslední slovo.

U příležitosti oslav dvacetiletého výročí značky lze na japonském PSN narazit na dynamické téma pro konzoli PlayStation 4 a k tomu se rovněž dozvídáme z domovského účtu na Twitteru i to, že série bude mít pokračování. Na jakékoli oznámení je však bohužel ještě příliš brzy a tvůrci tím vyzývají k další trpělivosti.

Na oznámení případného dalšího dílu této slavné akční série s mechy v hlavní roli si tedy ještě budeme muset počkat, ve spojitosti s již předchozími náznaky je však čím dál tím více jasné, že tato značka čeká na svůj návrat. A vhodná příležitost může již brzy nastat mimo jiné i díky tomu, že série Dark Souls jako taková je dle vyjádření studia již dokončená.

Zdroj: www.GameInformer.com, Siliconera, DualShockers, Twitter

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877562
HonzisR napsal 6. 12. 2017 v 13.48

From Soft hlavne vypada ze delaji na remaku Demon Souls ktere vyjde snad na zacatku 2018.

Apropo, "hru s Mechy" uz snad i potvrdili v nejakem rozhovoru jestli se nepletu :)

Nahlásit nevhodný obsah

20912079
Swabator napsal 6. 12. 2017 v 11.22

Objevilo se info, že From Software nabírá na další pozice. Nebylo to ofiko, ale dle lokality studia to ukazovalo na ně. Vypadá, že něco už mají v pokročilejší fázi vývoje. Teď jenom jestli to je Bloodborne 2 nebo právě Armored Core. PSX možná ukáže

Nahlásit nevhodný obsah