Left Alive se má stát další AAA značkou

21. listopad 2017 12:42 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

Možná si vzpomenete na oznámení titulu Left Alive, k němuž došlo na letošní Tokyo Game Show. Tato survival mecha akce se zatím s přílišným množstvím detailů nepochlubila, viděli jsme ale aspoň první trailer a víme, že by v příštím roce měla dorazit na PlayStation 4 a PC. Vydavatelství Square Enix má se značkou velké plány.

Vyplývá to s informací, které se objevily na aktuálním shromáždění investorů k příležitosti zveřejnění finančních výsledků za uplynulé období. Prezident a výkonný ředitel společnosti Josuke Macuda zmínil, že ačkoli společnost nemá v plánu investovat do titulu masivní množství prostředků, jejím cílem je z nové IP udělat další AAA značku svého portfolia.

Co se týče obsahu, má titul cílit především na hardcore publikum a s touto nálepkou jej také Square Enix hodlá propagovat. V žánru mecha momentálně nepanuje alespoň na poli skutečně velkých her, pronikajících i na západ, prakticky žádná konkurence, Left Alive se navíc může chlubit hvězdnou sestavou vývojářů. O design postav se totiž stará slavný Jódži Šinkawa, známý pro svou práci na sérii Metal Gear Solid. Vedení projektu připadlo na Tošifumi Nabešimu, veterána série Armored Core. Design mechů pak obstarává Takajuki Janase, který v minulosti pracoval například na Xenoblade Chronicles X nebo Mobile Suit Gundam 00. My sami jsme na výsledný produkt velice zvědaví a Left Alive budeme i nadále bedlivě sledovat.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 22. 11. 2017 v 11.23

AAA hry už nehraju. Jedině rank S. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20841627
Silesian napsal 21. 11. 2017 v 18.23

Dal bych si nějakou pořádnou mecha akci. Přeci jen od MW4 už uplynul nějaký ten čas.

Nahlásit nevhodný obsah