Worms W.M.D dorazí na Switch za týden

16. listopad 2017 12:31 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Poslední významný díl série Worms již v průběhu příštího týdne dorazí na Nintendo Switch. Oznámení přichází skrze oficiální Twitter účet této série a z toho se dozvídáme, že do distribuce hra dorazí již 23. listopadu.

Dosud je titul Worms W.M.D dostupný na počítačích i na PS4 a Xbox One a na Switch hra dorazí jak jinak než v té nejlepší kondici se vším z jiných platforem známým obsahem. Nebudou tedy chybět vozidla, možnost navštěvovat interiéry budov i dosud známý výčet zbraní.

Navrch bude pochopitelně také přítomný lokální i on-line multiplayer a majitelé Nintenda Switch se jako první dočkají navíc také některých nových typů pevností a dalších drobností, kterými bude tato verze hry unikátní. S časovou prodlevou se však všechny novinky Switch verze hry objeví i na platformách ostatních.

Worms W.M.D bude každopádně na Nintendu Switch a v rámci digitální distribuce stát 30 dolarů (tedy necelých 700 korun) a vedle toho Team 17 zvažuje i vydání fyzických kopií hry. To je však prozatím přinejlepším nejisté.

Zdroj: Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!