Launch trailer láká na konzolový De Blob

14. listopad 2017 16:45 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Povedená akční plošinovka De Blob dorazila letos po devíti letech i na PC a tím to kupodivu ještě neskončilo. Tento barevný počin totiž vedle této verze právě dnes zamířil i na moderní konzole a odlehčenou hratelnost si díky tomu mohou již nyní vyzkoušet i hráči na Xbox One a na PlayStationu 4.

O vydání se postaralo vydavatelství THQ Nordic, jež u příležitosti dnešního data vydání vypustilo také nový trailer, který odhaluje zprvu zoufale šedivý svět města jménem Chroma City. Tuto metropoli je zapotřebí fofrem obarvit do pestrých barev a přesně to také mají hráči za úkol. Sami na to přitom určitě být nemusí – De Blob lze totiž i na nových konzolích hrát v režimu rozdělené obrazovky, kdy se a u jediné konzole může sejít až čtveřice hráčů naráz.

Zub času se sice přitom na jedné straně na hře částečně projevit dokázal, nicméně i tak se jedná jistě o zajímavé lákadlo a o možnou singleplayerovou ochutnávku toho, co kupříkladu dokáže nabídnout Splatoon 2 na Nintendu Switch.

Zdroj: VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 15. 11. 2017 v 10.29

Chvilku jsem hrál jedničku ještě na Wii. Za pokus to stálo, ale ruku na srdce: Bylo tam hodně mnohem lepších plošinovek na hraní a i proto mne to po hodině přestalo bavit. Snad jako hra pro děti by to nějaký úspěch mohlo mít? Ale i tak to bude mít v konkurenci různých Lego her hodně těžké. A ten trailer moc nepomáhá -- jen sestříhané hraní bez jakéhokoliv vysvětlení a kontextu - to asi nenaláká.

Nahlásit nevhodný obsah