Boj proti podvodníkům v PUBG pokračuje

14. listopad 2017 14:25 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Zápolení s podvodníky ve hrách je zřejmě zdánlivě nekončící proces, a to samé pochopitelně platí i u mohutně úspěšné on-line akce PUBG. V souvislosti s tou se totiž nově dozvídáme o tom, že zákazu přístupu do hry se čerstvě dočkalo hned dalších 100 tisíc hráčů.

To je přitom cifra, která by mohla v souvislosti kupříkladu s prodeji hry potěšit nejednoho drobného tvůrce nezávislých her, zde se však jedná o prostou kapku moři a celkovou sedminu z již doposud takzvaně zabanovaných hráčů.

Údaje pochází z Twitter účtu zainteresované platformy BattlEye, která se o ochranu zážitků hráčů zabývá na profesionální úrovni a která se externě stará o celou řadu titulů. Jedná se tedy o zainteresovaný pohled společnosti, jež do dané problematiky skutečně vidí.

Celkově se již této hře každopádně podařilo dosáhnout mety 20 milionů prodaných kopií, celkový počet zakázaných hráčů (tedy zhruba 700 tisíc) už je ale i tak celkem významné procento z nich. Hráčská základna jako taková každopádně slibuje brzy opět narůst, a to díky plánovanému vydání hry na Xbox One.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874536
Minstriel napsal 14. 11. 2017 v 18.13

NakasiPes: no to jde celkem dobře hlídat. Třeba v Csku můžeš pak hrát jako ověřený uživatel pouze 20 lvl acc + a to nějakou dobu trvá nahrát. Takže budeš hrát zase proti podvodníkům a ke slušným lidem se nedostaneš. To by můžou zavést do Pubg taky.
Jen se na to kašle a raději banuje :). A studio asi nebude cheatovat a banovat samo sebe to je nesmysl.

Nahlásit nevhodný obsah

20851515
NakasiPes napsal 14. 11. 2017 v 15.22

Čím víc banánu tím víc prodaných kopií! Týpek má takhle na Steamu x účtů jen kvůli PUBG, CSku atd. Je to dobrý business! Vůbec byche se nedivil kdyby za tím stálo samo studio...

Nahlásit nevhodný obsah