DICE lákají na příběh druhého Battlefrontu

19. říjen 2017 15:59 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Velkou novinkou nového Star Wars Battlefront je rozhodně přítomnost příběhové kampaně, která představí pomyslnou druhou stranu barikády a hru za ty takzvaně zlé. A jak to bude vypadat v pohybu, to nám již představuje na dnešek slibovaná upoutávka.

Ta se věnuje poodhalení hlavní hrdinky jménem Iden Versio, která vede speciální údernou jednotku Inferno Squad. Její příběh přitom bude pomyslným mostem mezi šestou filmovou epizodou a moderním dílem Síla se probouzí.

Spatřit díky tomuto zasazení tedy můžete například následky řádění Luka Skywalkera, Hana Sola a dalších hrdinů, jejichž osudy jsou dnes fandům klasických sci-fi již notoricky známé. Císař je zkrátka je mrtev a Impérium musí opět povstat a pomstít své padlé.

Jednoduché to přitom jistě nebude a nouze nebude ani o zvraty a nečekané zrady, na druhou stranu to ale jistě bude také parádní akční jízda, která slibuje hrát na city hráčů a jež bude sázet na povědomá prostředí i známé postavy. Zkrátka něco, po čem fandové Hvězdných válek volají již delší dobu. Posuďte sami:

Zastánci velkolepých příběhových her určených pro jednoho hráče se tak dočkají alespoň drobné záplaty a mírné útěchy, kterou po včerejších zprávách z týmu Visceral jistě uvítají.

Star Wars Battlefront II vychází na konzole i na PC 17. listopadu a k předobjednání je hra pochopitelně i na Xzone.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874536
Minstriel napsal 22. 10. 2017 v 12.36

https://youtu.be/yRyBJ-ODl-A?t=9m21s :)

Nahlásit nevhodný obsah

20873527
Lukas31 napsal 19. 10. 2017 v 23.11

Prosim, at to neni Battlefield I kampan!!!!;-)

Nahlásit nevhodný obsah