Zlatá edice Resident Evil se připomíná

17. říjen 2017 11:50 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Věčné rozšiřující balíčky a dodatečná zpoplatněná rozšíření mimo jiné i příběhového charakteru mohou mít negativní vliv na okamžité nákupní preference řady hráčů, zpravidla se však nedlouho po vydání objevují i takzvané GOTY a obecně zkompletované edice, což bude i příklad hororu Resident Evil 7: Biohazard.

O plánované existenci takovéto edice hry jsme vás informovali již začátkem září, kdy jsme s vámi sdíleli ukázku s podtitulem Tape-01 „Zoe“. A dnes se můžeme podívat na upoutávku další, jež nese jméno Tape-02 „Redfield“ a která láká k ukončení jedné z nedokončených nitek příběhu. Varovat však musíme před případnými spoilery.

Takzvaná Gold edice hry přinese dvojici balíčků Not a Hero a End of Zoe s tím, že první zmíněné rozšíření obdrží zdarma všichni hráči (tedy i dosavadní majitelé hry) a přinese do hry známého hrdinu Chrise Redfielda. Ten druhý přídavek následně slibuje dopovědět příběh jedné z klíčových postav příběhu – Zoe.

Zkompletovaná edice hry pak pochopitelně obsáhne také dříve vydané přídavky Banned Footage Vol. 1 a Vol. 2 a představuje unikátní vstupenku do světa hry pro všechny ty hráče kteří ještě se sedmým dílem slavné hororové série neměli tu čest.

V níže aktualizované galerii se pak můžete podívat také na obrázky ze dvojice nových zmiňovaných přídavků. Ty budou spolu s kompletní edicí hry k mání již 12. prosince.

Zdroj: www.GameInformer.com, GameSpot, VideoGamer.com, tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 17. 10. 2017 v 16.26

K tomu "zpravidla se objevují GOTY edice..." z úvodu článku: Už dva roky marně čekám na complete edition Evil Within. Bethesda si místo ní raději vydá dvojku -- rošťáci!

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 17. 10. 2017 v 11.55

ty názvy "Banned Footage Vol. 1" mi hodně připomínají tohle https://www.csfd.cz/film/214770-v-h-s/komentare/

Nahlásit nevhodný obsah