Přísun aktualizací pro PUBG zpomalí

17. říjen 2017 13:10 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

On-line akce Playerunknown’s Battlegrounds je dlouhodobě vděčným tématem a jistě tomu tak i po mnoho následujících měsíců bude i nadále, nicméně nyní přeci jen hrozí drobný útlum přílivu informací. Symbolické ticho však bude doslova platit pouze před bouří, neboť vývojáři avizují útlum aktualizací před blížícím se datem vydání.

To v praxi znamená, že tento víkend vyjde jedna z posledních takzvaných živých aktualizací předtím, než dojde k vypuštění plné verze hry. To se ovšem nebude týkat testovacích serverů, kde se budou novinky hry pochopitelně testovat i nadále. Aktualizace však budou aktuálně rozděleny do několika fází.

V té první bude do hry implementováno zdolávání překážek (a to ve formě přelézání či přeskakování), ve druhé fázi do hry dorazí další soubor zatím blíže nespecifikovaných novinek a konečně třetí fáze přinese možnost vyzkoušet si vůbec poprvé dlouho avizovanou pouštní mapu hry.

Načasování jednotlivých fází nám zatím není známé, vývojáři však přislíbili přidat možnost skákání či přelézání překážek nejpozději na přelomu října a listopadu. Poté přijdou novinky další a následně by tedy již nemělo nic překážet konečnému datu vydání hry.

Ta dorazí před koncem roku na PC, kdy tento titul zamíří rovněž i na Xbox One, tam však ale zatím hra dorazí pouze do takzvaného Game Preview programu.

Kompletní Příspěvek zmiňující tyto plány pak můžete vidět například na Steamu, kde si také můžete pořídit stále ještě rozpracovanou verzi hry.

Zdroj: VG247, Destructoid, Steam

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853933
konfrst.jan napsal 17. 10. 2017 v 20.32

Masarkavtrenyrkach: Asi tak :))

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 17. 10. 2017 v 16.22

Ocelotr2.0: Spíš za pár ostrovů v Karibiku.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 17. 10. 2017 v 14.42

Jasný doprčic.
Jsme nejprodávanější hrou a z ulice jsme se vyhoupli na majlandáře, peníze nám tečou ušima, tak si hodláme od těch věčně si stěžujích buzerantů (komunita) odpočinout a rozfofrovat něco z těch peněz za kurvy, chlast a chlebíčky.

Nahlásit nevhodný obsah