Wildlands vítá PvP víkendem zdarma

11. říjen 2017 11:05 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (4)

Navažme tam, kde jsme přestali. Pokud byla předchozí novinka o režimu Battle Royale, hrou, která se v tomto ohledu skloňuje nejčastěji, je Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands. Jihoamerické Andy jsou pro souboj na život a na smrt jako dělané, ale paradoxně PvP ve hře dosud obecně chybělo.

Pokud vás tedy omrzela kooperace a likvidování umělé inteligence, s nově příchozím režimem Ghost War si přijdete na své. Proti sobě totiž dostanete mnohem silnějšího a nepředvídatelnějšího soupeře, kterým není nikdo jiný, než člověk. Ghost War totiž do hry integruje režim 4v4, a to bez jakéhokoliv poplatku. Dostupný měl být podle plánu na všech platformách od včerejšího večera, na PC se ale kvůli chybám opozdí a všem majitelům se do rukou dostane až zítra.

Update má na Steamu 4,7 GB, zatímco skrze Uplay a na konzolích dosahuje téměř dvojnásobku. Jeho obsahem není jen zmíněný mód typologicky podobný týmovému deathmatchi odehrávající se na osmi mapách, ale i další opravné balíčky, které kromě stability upravují i připojení spoluhráčů, které dosud v kampani haprovalo. „Abychom zlepšili stav připojení a zamezili problémům, které někteří z vás pociťují už od vydání, změnili jsme síťový model na ten, který používá Ghost War PvP režim.“ Tím by se mělo zamezit problémům s různými typy NAT.

Jestli změny pomůžou nebo ne, to můžete zjistit už tento víkend. Wildlands totiž budou k vyzkoušení zdarma, a to jak na PC, tak na obou konzolích. Podle všeho by neměla být verze časově omezená a můžete v ní utopit všechen svůj volný čas od čtvrtka až do neděle, a to včetně PvP přídavku Ghost War a dalších rozšíření zdarma. Placená DLC ale k dispozici pochopitelně nebudou.

Během této doby Ubisoft svůj Ghost Recon Wildlands zlevnil o polovinu. Svůj dosažený postup si můžete jako vždy přenést i do zakoupené plné verze. Pokud slevovou nabídku nestihnete, můžete jej zakoupit na Xzone.cz, a to v různých edicích zahrnující i season pass.

Zdroj: GameSpot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20921765
hrdinka.ales napsal 12. 10. 2017 v 14.08

PvP v GRW je pecka. Fakt mě to baví. Doporučuji všem. Jediné co bych snad zrušil jsou drony, to trošku kazí ty souboje. Ale jinak super. Nejvíc když jste v pralese, a celkově někoho vidět paráda. Tohle je TOPKA

Nahlásit nevhodný obsah

20911517
Pavel1893 napsal 11. 10. 2017 v 16.48

David Plecháček: Myslíš poslední kritérium,jako že přežije jen ten poslední ? Pokud ano,tak samozřejmě v The Division může přežít v PVE režimu klidně 6 lidí,ale většinou opravdu jeden,nebo max.dva.Často nepřežije ani jeden :-).Jako včera,hrál jsem vice než hodinu v PVE režimu,dostal jsem se do DZ,sebral antivirotika,zůstal poslední na mapě,ale před přivoláním vrtůlníku jsem prostě chcípl na mráz,při souboji s UI :-).V PVP režimu pokud nehraješ vyloženě s někým kdo Ti pomáha,tak většinou přežije opravdujenom jeden (lidi jsou svině :-)).Pokud máš možnost si ten režim zahrát,zkus si to,mohlo by Tě to chytit.Navíc ten prvek přežití,že Tě neoddělá jen UI,nebo hráč,ale i zima,nákaza,nebo slábněš,protože neseženeš jídlo,nebo pití,je výborně zvládnutý.Tady UBI dost překvapilo,opravdu ta atmosféra,jak hudební,tak grafická je skvěle zvládnutá.Jedna hra je max.tak na hoďku-hoďku a půl.Když tak se podívej na Letsplaye,na Youtubu je i pár skvělých českých (např.od PAPEKUSe).Opravdu nejsem fanboy UBI,ale toto se jim povedlo :-).

Editováno: 11. 10. 2017 v 16.53

Nahlásit nevhodný obsah

20875595
David Plecháček napsal 11. 10. 2017 v 14.16

Pavel1893: Rozumím, jak to myslíš :). Já ale pořád Battle Royale vnímám v tom nejužším slova smyslu tak, že skupina lidí se objeví (naskáká) na mapě s holýma rukama a bojují o suroviny, zbraně, zásoby a samozřejmě především o svůj život a přežije jen ten poslední. Čili tak, jako to vedle PUBG a Fortnite dělá i H1Z1, Culling, nebo Ark ve svých režimech. Líbí se mi myšlenka okořenit si to i souboji a nebezpečím v podobě PvE. Ale pokud se nepletu, tak Survival v Divisionu nesplňuje to poslední kritérium. Nebo?

Nahlásit nevhodný obsah

20911517
Pavel1893 napsal 11. 10. 2017 v 12.16

Davide doplním:Jedna velká hra od Ubi,už defakto Battle Royal mod má,a to The Division-placené dlc Survive.V nastavení tohoto modu si totiž můžete zvolit,zda hrát proti hráčům (můžete hrát proti nim,nebo i spolupracovat,záleží čistě na hráči)+proti PVE,nebo čistě jen proti PVE (tam hrají i jiní živí hráči,které potkáváte na mapě,ale nelze je zabít).Co Survive odlišuje od např.PUBG je to,že i v PVP modu musíte bojovat i proti UI,a také to,že je ta hra defakto RPG a nejde kosit nepřátele na jeden zásah.Jinak na tento mod vyšla na Vašem webu recenze od Vojty.Dal tomu myslím 4/5.Pokud máte The Division,rozhodně doporučuji vyzkoušet i kvůli perfekní atmosféře zimní bouře,stísněné atmosféry,která je tam přítomna i kvůli tomu,že musíte shánět nejen zbraně,ale i léky (celou dobu jste totiž nakaženi virem),jídlo,pití a teplý úkryt,abyste přežily,než se dostanete do cíle.

Editováno: 11. 10. 2017 v 12.18

Nahlásit nevhodný obsah