Figment vás vezme do tajů vlastní fantazie

23. září 2017 15:20 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Včera na Steam dorazila kouzelně a pohádkově vypadající adventura a plošinovka jménem Figment, v níž se hráči mohou vydat do snové říše a do tajů vlastní mysli a představivosti v podobě fantaskního světa posetého bytostmi jak vystřiženými z těch nejhorších nočních můr.

Průzkum ručně malovaného světa tedy nabídne i svižné souboje s řadou podivných příšer, vedle toho se ale hráči mohou těšit i z řady logických hádanek a mohou tak potrápit i své mozkovny.

Prim však možná poněkud překvapivě hraje zejména hudební doprovod a ten dokáže nejen reagovat na aktuální dění na obrazovce, ale také vyprávět svůj vlastní příběh. O tom vám již ale dokáže více napovědět přiložený launch trailer:

Figment je hudebním dobrodružstvím do vlastního nevědomí a do kouzelného světa představivosti, který můžete za sympatickou cenu prozkoumávat i vy.

Titul je momentálně na Steamu dostupný pro PC, Mac i Linux, tvůrci však nadále slibují hru dodat i na současné konzole.

Zdroj: Siliconera, Steam

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 25. 9. 2017 v 10.51

Nevim nevim, ale v mojí mysli rozhodně nefigurují čajový konvice a rozpůlený jablíčka v grafice od Ivy Huttnerové :) Jako v něčí mysli se pohybujeme, ale bacha, ten člověk je evidentně masový vrah. Je tu snaha o něco jako od Amanity, jenže Jakub Dvorský je jen jeden.

Nahlásit nevhodný obsah

20875624
Fatalonety napsal 24. 9. 2017 v 14.25

Stáhnuto, projeto během 2 hodin, smazáno. Jednoduché hádanky, párkrát se tam zpívalo, nic víc. Nestojí za koupě pokud nejste 10ti leté děcka.

Nahlásit nevhodný obsah