Sledujte první záběry z Doomu pro Switch

22. září 2017 10:49 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (3)

Oznámení loňského Doomu a letošního Wolfensteina pro Nintendo Switch bezesporu patří k jedněm z nejpříjemnějších zpráv, jakých se majitelé této platformy v poslední době dočkali. Zahraniční novináři si v nedávné minulosti měli možnost pekelnou střílečku od id Softu vyzkoušet a na veřejnost se nyní dostaly první dojmy z hraní a také první screenshoty.

Několik šťastlivců si mohlo hru vyzkoušet v přenosném režimu Switche, o podobě hry v případě, že je konzole v doku u televize, zatím informace nemáme. Přesto jsou prvotní ohlasy velmi pozitivní a podle řady novinářů vypadá Doom na Switchi lépe, než původně čekali. Ačkoli se vizuálně tato verze samozřejmě nemůže rovnat těm pro PS4 nebo Xbox One, pořád se jedná o velice kvalitní zážitek.

Podle informací byla hra testována na debugové konzoli, takže se do vydání mohou ještě některé prvky změnit. Zatímco na ostatních konzolích hra cílí na hodnotu 60 FPS, v případě Switche je omezena na 30 s tím, že bohužel v současné verzi údajně framerate občas zakolísá. Dojmy se ale zpravidla shodují v tom, že fakt, že si hru můžete vzít s sebou na cesty, tento problém bez problémů vyvažuje a Doom na Switchi není chudým příbuzným, jako tomu bylo například u některých titulů pro PS Vita. Díváme se na tebe, Borderlands 2.

Doom pro Switch by měl dorazit ještě do konce tohoto roku, k dispozici bude v kompletní edici se všemi DLC. Jsme zvědavi, jak bude hra nakonec vypadat na velké obrazovce. Na našich stránkách se určitě dočkáte recenze.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20879610
chlum29 napsal 23. 9. 2017 v 11.25

Taky doufám že to nebude jako Bordenlans 2 na PS Vitu ten se ani po všech updatech nedal hrát to snímkovaní bylo fakt hrozny, 30snímku to nemělo snad nikdy a když se na obrazovce oběvilo více nepřátel tak to nebylo snad ani polovina!

Nahlásit nevhodný obsah

15552241
LGW napsal 22. 9. 2017 v 21.24

Zrovna včera jsem viděl na Digital Foundry tohle video - https://www.youtube.com/watch?v=cXxDKgqBWXA. Neuvěřitelný, co z toho HW dokázali vymačkat.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 22. 9. 2017 v 11.48

Úctyhodné. Jisteze nejaky ten detail chybi a fps bude asi na 30ti snimcich, Ale na to ze je Switch mensi nez trafo od x360 je to solidni achievement.

Nahlásit nevhodný obsah