Remake Outcastu se ukazuje v novém videu

12. září 2017 10:47 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Belgická akční adventura Outcast vzbudila ve své době velmi pozitivní ohlasy zejména netradičně pojatou technickou stránkou hry. Ta využívala technologii voxelů, ovšem ani po herní stránce nešlo o vůbec druhořadý projekt a fanoušci originálu díky tomu dlouhou dobu volali po pokračování.

To sice nějakou tu dobu v plánu bylo, nakonec z něj však naneštěstí sešlo. Smutní však být nemusíme, neboť ještě tento rok bychom se měli dočkat komplexního remaku původní hry. A právě ten se nám aktuálně prezentuje novou ukázkou.

Cutter Slade se vydává na neznámou planetu zachránit lidstvo před téměř jistým vyhlazením.

Ta slouží jako představení základních stavebních kamenů příběhu, v němž se hlavní hrdina Cutter Slade vydává na neznámou planetu zachránit lidstvo před téměř jistým vyhlazením. V tomto novém světě pak Slade potkává pokročilou mimozemskou civilizaci a spoustu příležitostí k dobrodružství.

Ta lze nalézt všude po krajině hry, jež je rozdělena do šesti odlišných regionů s tím, že každý slibuje být zcela unikátní a v každém z nich lze kupříkladu narazit na odlišnou formu odporu nepřátel světa, který je jinak hlavnímu hrdinovi zcela cizí a ve kterém je mnohdy považován za prostého vetřelce.

A zda právě tento vetřelec dokáže spasit lidstvo před téměř jistou záhubou, to budeme moci zjistit již brzy, neboť remake jménem Outcast: Second Contact by měl dorazit ještě během podzimu, a to na PlayStation 4, Xbox One i na PC.

Zdroj: VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20825828
OneShot napsal 12. 9. 2017 v 15.26

Na tohle se těším, snad to dopadne líp než třetí Syberia.

Nahlásit nevhodný obsah