Don't Starve Together míří na Xbox One

11. září 2017 16:39 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Indie survival adventura Don’t Starve se již na Xbox One podívala, dosud tam však chyběla kooperativní verze hry jménem Don’t Starve Together. Nikoli však na dlouho – z oficiálního obchodu totiž vyplývá, že se tento přídavek podívá i sem, a to dokonce velmi brzy.

Vyhladovělí majitelé Xbox One se budou moci spojit a společnými silami se pokoušet o nemožné již 13. září. Autoři tímto krokem nadále podpoří svoji snahu vydat Don’t Starve prakticky na všem možném a hru je tak včetně jejích přídavku možné hrát již nejen na konzolích velkých, ale například také na mobilních platformách.

Všude tam se lze pouštět do nerovného souboje nejen s vlastním hladem a nutností naplnit své základní lidské potřeby, ale také přemoci řadu nebezpečných monster a vůbec ustát ve světě, jehož jediným cílem mnohdy není nic menšího než smrt hráčovy postavy.

V případě tohoto přídavku pak i jako na jiných platformách pochopitelně stále platí to, že tento je hratelný samostatně a spolu s dalšími kolegy v něm lze zápolit jak lokálně, tak i on-line.

Zdroj: Eurogamer.net, Microsoft Store

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20802868
Mudokon666 napsal 11. 9. 2017 v 21.43

Ještě bude zřejmě i nová postava...

Nahlásit nevhodný obsah