Sedmý díl série WRC vyjde již v září

25. srpen 2017 17:16 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Rok se s rokem sešel a zapomenut již brzy bude šestý díl oficiální licencí FIA posvěcených rallye závodů WRC. Sedmý díl vychází 26. září na konzolích i na PC a podívat se nyní můžete na čerstvý trailer.

Ten posílá závodní speciál Ford Fiesta RS do všech koutů světa a láká tak nejen na špínu i adrenalin, ale také na variabilní prostředí, které rallye závody každoročně přinášejí v reálu i na tratích virtuálních.

Ukázku přináší vydavatelství Bigben Interactive v kooperaci s vývojáři z týmu Kylotonn Games a tito lákají na čtveřici kontinentů, kde hráčům nabídnou třináct soutěží rozprostřených do celkově patnácti zemí. Tam všude se lze těšit na licencované tratě, mezi něž patří například ve videu poodhalené Kennards Hire v Austrálii či Dayinsure Wales ve Velké Británii.

Chybět pochopitelně nesmí větší množství možných povrchů ani samozřejmost v podobě dynamického počasí, jež bude mít jediný cíl – znepříjemnit hráčům snahu o úspěch. A jak to dopadne, to uvidíme již za měsíc.

Zdroj: VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838251
hell.power napsal 25. 8. 2017 v 22.00

No to jsem zvědavej.WRC6 se jim moc nepovedlo.Po mnoha hodinách se mi nepovedlo nastavit ovládání volantu a to už jsem má mza sebou hodně her,ale tady jsem neuspěl.I Project Cars se mi povedl ale tyda ani omylem.Podle těch videí mě stejně připadá,že to auto tam nějak divně plave

Nahlásit nevhodný obsah