theHunter vyjde v říjnu i na obou konzolích

23. srpen 2017 14:26 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (2)

Víte, jak to chodí. Simulátory existují na všechno. Většina vás nezajímá vůbec, některé vás zajímají, protože vás zajímá daná tématika, ale jen zlomek vás zaujme i tehdy, nemáte-li k látce žádný vztah. To se může stát třeba ve chvíli, když uvidíte theHunter.

Možná, že důvodem pro někoho bude i to, že hru vyvíjí vedle (dceřiného) studia Expansive Worlds i autoři, které znáte ze série Just Cause nebo Mad Max. Švédští Avalanche Studios ale trochu ubrali z plynového pedálu a na jaře vydali theHunter: Call of the Wild. Na Steamu si hru většina hráčů pochvaluje, a to je skvělá výchozí pozice na to pokročit dál – na konzole.

Vydání není nijak daleko. Hráči si mohou vysokou ulovit už 2. října, a to jak na Xboxu One, tak na PlayStationu 4. Součástí balení budou i dva dodatky Tents & Ground Blinds a ATV. Jedno do hry přidává různé úkryty, z nich můžete na divokou zvěř číhat, druhé vás učiní s novou čtyřkolkou mobilnějším.

Ačkoliv se jedná o simulátor, jejichž (především grafické) kvality nebývají vždycky stoprocentní, theHunter vypadá naprosto parádně. O otevřený svět se stará proprietární engine Apex, stejně jako o dynamické počasí a denní/noční cyklus. Více vykoukáte z traileru. Stejně jako další simulátory, theHunter vás překvapí svou komplexností. Ale třeba se vám za 40 dolarů trefí do noty.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872408
dostalkrystof napsal 23. 8. 2017 v 16.38

Až to bude za pár korun tak to koupím. Líbí se mi tahle Americká příroda a můžu si zalovit aniž bych musel zabít nějaké skutečné zvíře. Mě se to líbí

Nahlásit nevhodný obsah

20877108
Lemrus napsal 23. 8. 2017 v 15.01

Jako hra mě to moc nezajímá, ale musím říct, že to vypadá fakt nádherně.

Nahlásit nevhodný obsah