BioMutant od THQ Nordic na prvním videu

22. srpen 2017 10:32 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (5)

Pokud byl Rocket to jediné, co se vám na Strážcích Galaxie líbilo, bude se vám líbit i novinka od vydavatelství THQ Nordic. Spekulace o chystané hře BioMutant byly evidentně pravdivé, protože taková hra opravdu ve studiu Experiment 101 vzniká a jejím hlavním hrdinou je postava ne nepodobná zmíněnému mývalovi z marvelské série.

Studio složené z veteránů, kteří se podíleli na sérii Just Cause nebo na posledním Mad Maxovi se s novou hrou rozhodli pochlubit sami. Zveřejnili proto trailer, v němž novinku oficiálně představili. Z ukázky ale o moc moudřejší nejsme – můžeme soudit, že půjde o akční hru, ale to je tak vše. Naštěstí se s trailerem začaly objevovat i další informace, a tak si můžeme udělat ucelenější představu o tom, jak se bude BioMutant hrát.

Podle zakladatele studia Stefana Ljungqvista a jeho příspěvku na stránkách LinkedIn víme, že BioMutant bude přítomný přímo na Gamescomu. Vojta s Pavlem si budou moci zahrát novou open world akční RPG hru, jakou jsme prý nikdy dřív neviděli. Post-apokalyptický svět by měl být dostatečně zajímavý na to, abychom měli chuť jej prozkoumávat.

Právě skloubení světa Mad Maxe a akce z Just Cause u nás vyvolává optimismus, že se nemusí jednat o plané řeči. Vedle světa totiž BioMutant přidává navrch i hromadu střílení a soubojů takříkajíc na meče, a pokud k tomu přidáme i speciální schopnosti, jsme doma. Ty budou dvojího charakteru – bionického a mutantího. Bio jsou nejrůznější augmentace, zatímco mutace představují změny fyzického charakteru a s nimi spojené speciální schopnosti.

Novinku pohání Unreal Engine 4, a tak by měla splňovat ta nejpřísnější měřítka. O vydání hry se postará Koch Media. Kdy se tak stane nevíme, za to podle dřívějšího úniku víme, že vyjde na PS4, Xbox One a PC. Níže se můžete podívat i na gameplay záběry.

Zdroj: Videogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20917394
Cokovenecek napsal 22. 8. 2017 v 16.32

A vypadá to...super genericky... :/

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 22. 8. 2017 v 14.18

Já nevím... Prostě mi tu chybí Groot.... :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20859208
doomista napsal 22. 8. 2017 v 13.26

Masarkavtrenyrkach: Nezemřel. Následná exploze ho nějakým zázrakem nezabila, ale akorát ho nechala s posledním bodem zdraví (který se zakrátko automaticky vyléčí na třetinu celkových životů) a jeho levely a zkušenostní body se zresetovaly na nulu. Další hodina gameplaye bude o tom, jak opravit rozbitou pistoli a najít novou baterku pro používání toho elektro-meče. Troufám si tvrdit, že tuto hodinku strávíme děláním podřadných prací pro toho mechanika, který nám ve výsledku dá součástky na opravu pistole, které bychom získali podstatně snáz, kdyby nám herní mechaniky dovolily rozebrat nejbližší auto na vrakovišti.

Nahlásit nevhodný obsah

20877777
Beerminator napsal 22. 8. 2017 v 11.37

No neviem, aby to nebol jeden z tých prípadov, keď je trailer zaujímavejší ako hra :)

https://youtu.be/NqeZCY2wueE

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 22. 8. 2017 v 11.16

Biomutant... Generičtější název jen tak nevymyslíš. Ale zase se to bude dobře pamatovat. Dvě pravidla herního vývoje: 1. Dej hře jednoslovný název. 2. Doom už je zabraný.
Jsem zvědavý jaký emocionální příběh budeme společně se zmutovaným mývalem zažívat. Ale podle závěru traileru asi žádný, protože při následné explozi určitě zemřel.

Nahlásit nevhodný obsah