Vydání Lost Legacy obohatí i Uncharted 4

16. srpen 2017 14:59 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (10)

Nadcházející samostatně stojící přídavek série Uncharted doprovodí také novinky, jež zavítají i do čtvrtého dílu hry. Tomu se díky čerstvému přídavku obohatí nabídka multiplayeru, a to navíc platí pro všechny hráče, a tedy nejen pro ty, kteří si The Lost Legacy ve finále koupí.

Předně Naughty Dog avizují, že do on-line složky Uncharted 4: A Thief’s End zavítá nový režim Survival Arena, který trojici spolupracujících hráčů postaví před stále se zvyšující hrozbu nepřátel.

Režim bude dostupný na všech mapách hry, nabídne více než 100 vln nepřátel, mezi kterými nebudou chybět ani nové typy protivníků a navrch také nechybí dodatečné modifikátory doplňující již tak jistě dostatečnou výzvu. O bližší představení se již ale může postarat přiložený trailer či příspěvek na evropském PlayStation blogu.

K tomu multiplayer čtvrtého dílu hry obohatí rovněž nové outfity pro postavy Chloe i Nadine (hlavní hrdinky přídavku) a plánovaná aktualizace rovněž přidá hlavního antagonistu z The Lost Legacy jako hratelnou postavu.

The Lost Legacy vychází 23. srpna a předobjednávat si tento titul můžete například i u nás na Xzone.

Zdroj: VG247, Eurogamer.net, VideoGamer.com, PlayStation.Blog.Europe

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20825828
OneShot napsal 17. 8. 2017 v 10.33

ninjagaiden: Taky je to pravda, to o těch firmách. Třeba taková Nokia pod Nokiou, pod Microsoftem a teď pod HMD, to je velký rozdíl. Spolu s vedením se pochopitelně vyměnili i lidé z vývoje, a taky to na jejich mobilech je znát.
Patrick Tulloch: Na spoilery si nehraju, tak má holt někdo smůlu. :) Když jsem U4 hraál nedávno podruhé, tak mě zrovna tyhle kapitoly nebetyčně štvaly. Poprvé nebyly špatné, ale pro znovuhratelnost se naprosto nehodí.
Co se týče důstojného rozloučení, myslím, že se mohlo týkat Natova objevu- všichni jsme znali Francise Drakea, Eldorádo, Marca Pola, Šangri-La, T. E. Lawrence, i ztracené město uprostřed písečné bouře. Nezlobte se na mě, ale na tohle se nějaký Avery a Libertalie nechytá ani omylem- pochybuju, že jste o nich předtím někdo slyšel, já tedy rozhodně ne. Kdyžtak jsem teď za hlupáka, ale aspoň to dokládá, že skutečně H. (John?) Avery tak známý není.
Původně měla být koncem trojka, aby to byla po vzoru Indyho trilogie, a ani The Last Crusade, ani Drake's Deception nepotřebovaly bůhvíjak sentimentu. Prostě to byly parádní dobrodružné jízdy se vším všudy, a to je to nejlepší rozloučení, jaké si člověk s jakýmkoli dobrodružstvím může přát.

Editováno: 17. 08. 2017 v 10.35

Nahlásit nevhodný obsah

20895422
ninjagaiden napsal 17. 8. 2017 v 08.12

OneShot:Čéče to je jako kdybys tvrdil,že za výrobou čehokoli nestojí firma,ale lidi v ní.Ale Což recenze už mluví za vše.
Naprosto souhlasím s Patrickem,čtyřka byla parádním završením Nathanova příběhu a bez emocí by to fakt nebylo důstojné rozloučení s legendou.

Nahlásit nevhodný obsah

20918497
Patrick Tulloch napsal 17. 8. 2017 v 00.40

OneShot: SPOILER! V něčem máš pravdu, jako například že Nathan byl v předešlých dílech více uvolněný a beztarostný. Jenže právě proto, že čtvrtý díl jede na jiné notě, ze které je už od začátku až do konce cítit, oproti předchozím dílům, více dospělý a emotivní příběh o samotných postavách, tak je pro mně čtvrtý díl ten úplně nejlepší. Ono je logické, že když je čtvrtý Uncharted závěrečným dílem, tak se v něm bude více řešit pocity, emoce a Nathan už nebude tak beztarostný jako v předchozích dílech, ve kterých mu šlo hlavně o poklad. V tomto díle žene Nathana k nalezení Libertalie hlavně starost o bratra, a to mi přijde naprosto krásné, a i když Samm o Alcazarovi nakonec lhal, tak to bylo jen proto, aby Nathana motivoval. Ty dvě kapitoly ve kterých byly Nate a Samm dětmi, byly velmi důležité, protože tam objevili právě to, kvůli čemu Samm lhal... odkaz a práce jejich matky. Samm nechtěl najít Libertalii hlavně kvůli bohatství, jeho hlavním snem bylo najít Libertalii se svým mladším bratrem Nathanem a tím i uctít odkaz a práci jejich matky Cassandry Morganové. Za mně je Uncharted 4 bezchybný příběh, kterému právě ta změna od původní motivace nalezení pokladu, náramně sluší.

Co se týče The Last Of Us 2, tak to se těším strašně moc. Ona Sony nebo spíše její firmy mají pro mně ve vývoji nejůžasnější hry pod sluncem. Další zombie hra Days Gone, SpiderMan, Detroit, God of War... co se God of War týče, tak žádný z předchozích dílů jsem nehrál ale tato nová vize Coryho Barloga vypadá epicky. On vlastně nový God of War bude podobně jako Uncharted 4 oproti předchozím dílům něco jiného. Sám Cory řekl, že ke změně ho inspirovaly jeho švédská žena a malý syn, protože jeho syn krom angličtiny ovládá i švédský jazyk který Cory ne, a jelikož ve hře samotné, Atreus umí jazyk který je Kratovi neznámý, tak ta Coryho inspirace bude jistě pravda. Tomu říkám inspirace:-) A navíc Chris Judge jako Kratos... to je prostě bomba:-)

Sorry, trochu jsem se rozepsal:-)

Editováno: 17. 08. 2017 v 00.45

Nahlásit nevhodný obsah

20825828
OneShot napsal 16. 8. 2017 v 22.24

ninjagaiden: Za hrami nestojí studio, ale lidé, co v něm pracují. Podle mě je čtyřka nejslabším dílem série- ten potemnělý tón a rodinné vztahy, případně jiné filosofování, podle mě do dobrodružných příběhů nepatří.
Nepotřeboval jsem třeba vědět, že Nate vyrůstal v sirotčinci, kde se potýkal se zlou hulící sestrou, víc se mi líbil obraz z trojky, kdy se Nathan protloukal ulicemi ne proto, že by měl těžký život, ale proto, že se mu to tak líbí, ta volnost, dobrodružství, a tak.
No a když má tenhle díl na starosti sám Druckmann, tak se bojím, aby to ještě po příběhové stránce bylo to Uncharted, které mám rád- tentokrát už Druckmanna nebrzdí ani Straley, který si liboval v akční notě, takže to klidně může dopadnout jako drama, což bych nerad, od toho máme (post-apo) Last of Us.
Zbytek bude klasické Uncharted, ale právě příběh byl to, co mě v něm vždy nejvíc táhlo (spolu s exotickými lokacemi, tady už ale vím dopředu, že to bude celé z Indie).

Editováno: 16. 08. 2017 v 22.24

Nahlásit nevhodný obsah

20895422
ninjagaiden napsal 16. 8. 2017 v 18.34

OneShot: Jsou firmy,které nezklamou a toto je jedna z nich.:)

Nahlásit nevhodný obsah

20825828
OneShot napsal 16. 8. 2017 v 18.14

Patrick Tulloch: Aby ses nedivil, mohlo by to dostat 3/5 jako pouhý reskin čtyřky. Navíc ta indická džungle vypadá dost jako Libertalie. Taky všechny oblíbené postavy jsou, až na Chloe, pryč. No, jak jsem psal, počkám si na recenzi.

Nahlásit nevhodný obsah

20920002
Souleater325 napsal 16. 8. 2017 v 17.45

Předobjednáno. Už ať je to tu.

Nahlásit nevhodný obsah

20918497
Patrick Tulloch napsal 16. 8. 2017 v 16.16

OneShot: Tak to chápu:-) Vsadím se, že na Hrej dostane 4/5, možná dokonce 5/5.

Nahlásit nevhodný obsah

20825828
OneShot napsal 16. 8. 2017 v 16.00

U tohoto dílu Uncharted raději počkám na recenzi.

Nahlásit nevhodný obsah

20918497
Patrick Tulloch napsal 16. 8. 2017 v 15.45

Už jen sedm dní do vydání! Naughty Dog zajisté nezklamou a The Lost Legacy bude velkolepou hrou. Výlet do Indie?... to si nechám líbit:-)

Nahlásit nevhodný obsah