EA testuje i další hry pro Nintendo Switch

14. srpen 2017 08:57 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Společnost Electronic Arts přináší na Nintento Switch ze svého portfolia jen fotbal. A ačkoliv je každý díl série FIFA možná jedním z nejpopulárnější titulů každého roku, na to, jakými jsou v EA fanoušky Nintenda Switch, je to docela málo. Patrick Soderlund ale nechce říkat ostatním titulům vale nadobro.

I sám viceprezident Worldwide Studios EA říká, jakým je fanouškem – prý doslova gigantickým – ale na to, že si bere Switch prakticky kamkoliv, si na něm příliš her od svého zaměstnavatele nezahraje. Na druhou stranu Electronic Arts podle všeho neřeklo poslední slovo. „Dříve či později se objevíme na každé platformě, kde jsou spotřebitelé, respektive hráči,“ říká.

V rozhovoru pro web Nintendo Insider dále řekl: „Věříme, že budeme součástí Switche a pomůžeme Nintendu, aby mělo co nejširší hráčskou základnu. I proto uvidíte sérii FIFA, která je tento rok mimochodem fantastická. Je to plnohodnotný díl, upřímně vůbec poprvé na přenosných zařízeních.“

To nejdůležitější ale tkví v tom, co Soderlund říkal jen náznakem. Switch je v hledáčku EA, a pokud se mu bude dařit tak jako dosud, uvidíme více jejich i na hybridní konzoli. Jak dlouholetý člen společnosti říká, v tuto chvíli je to o podpoře Nintenda, budování technologií na míru na Switch, testování velkých her jako je FIFA („A možná i několika dalších, uvidíme,“ řekl), a pokud to všechno půjde dobře, není důvod rozšířit portfolio.

Zdroj: Nintendo Everything

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20881885
X53U napsal 14. 8. 2017 v 20.14

Ocelotr2.0:
No věrným fanouškům Nintenda je to asi jedno, ale musíš si uvědomit, že po tom co vyhořela VITA a spousta dalších různých projektů, které slibovali západní AAA do kapsy na tohle zařízení kouká i spousta jiných hráčů, kteří doufají že se ty všechny CoDčka, Fify, Needy, mass efecty apod. objeví. Switch má zatím potenciál, aby oslovil i další hráče ne jen věrné fanoušky. Switch si chci pořídit, ale také čekám, že se trošku rozhoupou i další studia.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 14. 8. 2017 v 16.20

Double post, jsem prokletý.

Editováno: 14. 08. 2017 v 16.21

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 14. 8. 2017 v 16.20

Switch se bez EA obejde.
Ocelotre moh byste jmenovat jednu hru od EA, kterou Switch skutečně potřebuje ? Která by nebyla deset let stará a byla aktuální a kvalitní ?

"uhmmmm, áááááááá, uhmmm, áááááá, uhmmmm ááááááá. Ne."

Editováno: 14. 08. 2017 v 16.21

Nahlásit nevhodný obsah