Akce LawBreakers má na PS4 potíže

9. srpen 2017 15:41 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Vypadá to, že nová akce CliffyhoB je náročná nejen na schopnosti a reflexy hráčů, ale nakonec také i na hardware, a to bohužel v nepříliš lichotivém slova smyslu. Ohlasy hráčů PlayStation 4 verze hry totiž mnohdy pro autory nevyznívají příliš dobře a hovoří o nedokonalé optimalizaci.

Prohlášení týmu Boss Key Productions na sebe naštěstí nenechalo příliš dlouho čekat a od včerejšího vydání hry (připomínáme launch trailer) již stihli vývojáři zareagovat. Za takto vzniklé obtíže se pochopitelně omlouvají a slibují okamžitou nápravu, je ale otázkou, jak mohlo k podobným problémům vůbec dojít. V případě PC verze hry se dá s větší pravděpodobností mluvit o nepovedené fázi testování, v případě uzavřené platformy a jediné hardwarové konfigurace je to však s podivem.

Stejně tak se prý podobné potíže neobjevily ani během některé z veřejných fází testování hry. Podrobnější analýza hry každopádně dala hráčům za pravdu. Zajímavé je ale přitom to, že hra má problémy pouze při hraní veřejných her a k tomu to navíc vypadá, že má největší potíže v momentech, kdy se někdo do hry připojuje či z ní naopak odchází (pravidlem to ale není). Stejně tak se zdá být problematické měnění rolí – kdykoli si některý z hráčů mění roli, tak to ostatní cítí v podobě drobných (až třetina vteřiny) záseků.

První oprava (takzvaný hotfix) by se měla dle prohlášení týmu i na evropských serverech každopádně objevovat již nyní, takže pokud máte se hrou podobné potíže, tak si na své konzoli určitě zkontrolujte, zda na vás náhodou nečeká aktualizace.

Zdroj: VG247, Eurogamer.net, Digital Foundry

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20853933
konfrst.jan napsal 9. 8. 2017 v 16.33

EnderW: :))

Nahlásit nevhodný obsah

20895575
EnderW napsal 9. 8. 2017 v 16.24

Bugs are just features that make it more extreme!

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 9. 8. 2017 v 16.23

CliffyB za hru chce osm stovek, tak ať si tu hru nechá, jelikož za těch osm stovek si raději koupím Nioh. Já věděl že té hře a i autorovi nemám věřit.

Nahlásit nevhodný obsah