Akce LawBreakers vychází, sledujte trailer

8. srpen 2017 12:00 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Další akční titul CliffyhoB, LawBreakers, se během vývoje prezentoval jako FPS založená především na tom, jak moc dobří hráči umíme vlastně být. A dalším nepřímým důkazem tohoto přístupu je i nový trailer, který odhaluje akci tak řečeno bez zábran a který zároveň láká k dnešnímu vydání hry.

Kde bylo nahoře je najednou dole a nikdo netvrdí, že se to během zlomku jediné vteřiny ještě třikrát nezmění. Neuvěřitelně rychlý pohyb po arénách všemi směry je přitom pouze první ze dvou hlavních složek, jež bude muset umět šikovný hráč zvládnout. Tou druhou bude samotná střelba a jak je z přiložených záběrů vidno, tak ani ta nemusí být procházkou růžovou zahradou.

Slavný designér se toho se svým týmem Boss Key Productions rozhodně nebál a představil nám hru, která se již od pohledu nesnaží zacílit na masy či být jakkoli jednoduchá. Naopak – stále více vychází najevo, že LawBreakers nemusí být hrou pro každého. Nepochybujeme však, že kdokoli hru a její mechanismy protivníkům navzdory ovládne, ten se může těšit na královskou zábavu.

Sci-fi akce LawBreakers je aktuálně v digitální distribuci k mání na PC a na PlayStationu 4, do budoucna však není vyloučená ani verze pro Xbox One.

Zdroj: www.GameInfomer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20884991
Lex_ napsal 8. 8. 2017 v 16.33

Hmm, nikdo to nehraje, škoda, 1800 hráčů na stýmu to je teda fakt bída, dalo by se říct že je to DOA (Dead On Arrival)

Nahlásit nevhodný obsah

20853654
RuThaN napsal 8. 8. 2017 v 14.18

No nevim, priserna genericka hudba a dozvedel jsem se, ze nejaky vybrani pisanci to chvali, jinak to ma bejt rychly, ale ty zabery ze vzduchu pusobi totalne zabrzdene.. A ten dnesni styl grafiky je na bliti, co takhle udelat alternativu k omalovankam jako jsou ty dnesni Moby a Overwatch atd?

Nahlásit nevhodný obsah