Druhá epizoda Minecraftu již za týden

7. srpen 2017 14:42 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Vývojářský tým Telltale Games dává na vědomí, že v pořadí druhá epizoda rovněž druhé sezóny takzvaného příběhového módu Minecraftu dorazí na obvyklé platformy již 15. srpna. Vedle toho se dozvídáme rovněž i to, že zkompletovaná první sezóna dorazí na Switch o týden později, tedy 22. srpna.

Druhá epizoda každopádně ponese název Giant Consequences a bude nadále sledovat a rozvíjet příběh Jesseho i jeho bandy dobrodruhů, kteří se opět dostanou do nepěkné šlamastyky. Polovina srpna přitom již tradičně platí pro všechny hráče a naráz se tedy dočkají platformy PC, Mac, iOS, Android, PS4 i Xbox One, kde druhá z pěti epizod slibuje opět divokou jízdu i příběh plný voleb. Na těch se budou moci za pomocí mechaniky jménem Crowd Play podílet i přihlížející diváci tak, jak jsou hráči již delší dobu u her od Telltale zvyklí.

Každopádně co se zkompletované první sezóny pro Switch týče, tak ta nakonec bude skutečně o něco málo dražší a dříve avizovaná cenovka stanovená na 40 dolarů znamená dokonce i o něco dražší hru ve srovnání s platformami původními. Předobjednávat každopádně lze i na Xzone, kde jsou pochopitelně k mání i zbývající velké platformy.

Zdroj: Tisková zpráva, VideoGamer.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20886852
a.thomas.95 napsal 8. 8. 2017 v 19.52

Ocelotr2.0: Každý je jiný a každého baví něco jiného ,
zapni Youtube vyhledej PedrosGame ten je téhle série milovník koupil všechny díly této hry , třeba Crafák ten jako první začal natáčet minecraft x let točí ale k Story Mode by nikdy nezapnul .

mě baví minecraft ale story mode mi příjde strašně směšné a dětské .

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 7. 8. 2017 v 15.40

Nechci se nikdy potkat s člověkem, co za tohle hodlá utratit peníze. Prostě bychom si nerozuměli. Herní branže nabízí tolik skvostů a dost dobře si nedokážu představit člověka, co za tohle utratí ty svoje. Minecraft sám o sobě je OK. Ale "příběhy z minecraftu" to mi přijde jako laciná kopírka "Lego videí", které jsou tisíckrát lepší a jich plné Youtube. A zadarmo. Tohle je hra pro zoufalce nebo fanatické vyznavače Minecraftu. A nebo pro kojící matky.... Nebo jednoruký homosexuály...Nebo prostě nevim proč by tohle měl někdo hrát. PARDON hrát. To je pro TELLTALE sprosté slovo. Spíše proklikat.

Nahlásit nevhodný obsah