R6 Siege již zkusilo 20 milionů hráčů

5. srpen 2017 12:55 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Ubisoft se chlubí tím, že jeho on-line akci Rainbox Six Siege si již stihlo vyzkoušet a zaregistrovat se do ní na dvacet milionů hráčů. To už je každopádně úctyhodná cifra, a to i když vezmeme v potaz fakt, že mnohdy se mohli hráči do hry podívat jen krátkodobě a díky některé z nabízených akcí.

Francouzský vydavatel kupříkladu před časem představil takzvanou Starter edici hry a stejně tak byly k dispozici i volné víkendy, významu tohoto úspěchu to však nijak zásadně rozhodně neubližuje.

Zároveň jde o výrazný nárůst od letošního února, kdy se Ubisoft chlubil už tehdy úctyhodnými třinácti miliony hráčů, a to hra vyšla přitom již ke konci roku 2015. Hráčská základna tedy nadále mílovými kroky roste a v širším kontextu tak dávají mnohem větší smysl slova Yvese Guillemota, dle kterého momentálně není třeba na takový Splinter Cell čas mimo jiné i proto, že se pozornost hráčů zkrátka a dobře upíná jinam.

O své zkušenosti se hrou se s námi určitě podělte v diskuzi, další potencionální zájemci pak mohou zavítat například na Xzone, kde lze sehnat i zkompletované balíčky s bohatou nabídkou rozšíření.

Zdroj: Ubiblog

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20915567
pavel.turnhofer napsal 6. 8. 2017 v 08.05

jirizamarsky: Víc než Division a For Honor dohromady určitě

Nahlásit nevhodný obsah

20867037
jirizamarsky napsal 5. 8. 2017 v 19.00

to kolik to zkusilo hráčů je nepodstatné protože měli free víkendy kdy si to hráč mohl vyzkoušet zcela zdarma spíše by mě zajímalo kolik lidí to hraje pravidelně :) ta hra má dost chyb

Nahlásit nevhodný obsah