Střípky informací o Kingdom Hearts III

17. červenec 2017 11:59 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (2)

Nositelé keybladů do pozoru! Léta očekávaný třetí díl kultovní japonské RPG série krůček po krůčku svléká svůj závoj tajemna. Jedněmi z největších zveřejněných novinek jsou implementace světa Toy Story a ne úplně zanedbatelná pravděpodobnost, že titul nakonec vyjde i na Nintendo Switch.

Série Kingdom Hearts byla vždy známa pro míšení pohádkového fantasy světa ve stylu klasických JRPG a světů společnosti Walt Disney Company. A právě svět Buzze Rakeťáka, Woodyho, pana Brambůrka nebo kasičky Prasátka přivítá hrdinu Sora a jeho povedenou družinu. Humorný a obsáhlý trailer s dalšími záběry akčního boje můžete zhlédnout níže. Už déle je známo, že se v KH3 podíváme i do světů Na Vlásku (Tangled), Velká Šestka (Big Hero 6) a návrativšího, avšak značně přepracovaného světa Herkula.

Neméně zajímavě zní spekulace o budoucí možnosti vývoj Switch verze hry. Šéf vývoje Tetsuya Nomura jasně popřel, že by se studio vrhlo do práce na verzích pro další platformy dříve, než budou hotovy ty pro Xbox One a PlayStation 4. Na stranu druhou přiznal, že bychom si jednou třetí Kingdom Hearts ve vlaku nebo autobuse zahrát mohli. Rozhodující budou zřejmě prodeje hry. A ty by rozhodně nemusely být nízké. V našich končinách se sice hráči série najdou jen výjimečně, především ve Spojených státech  a Japonsku jsou však Kingdom Hearts nesmírně populární. Na regulérní třetí díl navíc příznivci čekají již 12 let.

Kingdom Hearts III vyjde v průběhu příštího roku.

Zdroj: IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 18. 7. 2017 v 12.22

Trochu jsem z toho zmatený. Na Switchi se hra objeví až podle výsledků prodejů. Dobře. Ale objeví se tam, když budou prodeje na PS4/XBOX dobré, nebo se tam objeví, když budou prodeje slabé?
Už několikrát jsem chtěl nějakou hru z této série zahrát, ale naprosto mne odradil příšerně zmatený příběh a svět. Myslím, že i fanoušci uznávají, že tahle hra by se určitě objevila v první trojce nejkomplikovanějších nejzamotanějších herních příběhů všech dob (spolu s Metal Gear sérií).

Nahlásit nevhodný obsah

20880024
Nocto napsal 17. 7. 2017 v 20.52

co tam po switchi, co takto PC

Nahlásit nevhodný obsah