Nová hra od Barlowa naváže na Her Story

17. červenec 2017 11:40 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Jednou z nejpřekvapivějších a zároveň z nejpůsobivějších indie her posledních let bylo Her Story od Sama Barlowa. „Vyšetřování“ za pomoci policejního předpotopního počítače o tom, co se v Her Story vlastně stalo, se hráčům určitě vrylo do paměti, a sám autor, Sam Barlow, se se svojí novou hrou pokusí opět o to samé.

Nejedná se o přímé pokračování, ale o duchovního nástupce, který se jmenuje Telling Lies. Novinka bude mít stejný formát jako Her Story, ale titul bude mít údajně vyšší produkční hodnoty a bude i obsáhlejší. Na obrazovce na obrazovce se tentokrát neobjeví skvělá Viva Seifertová, ale Barlow doufá, že do svého vznikajícího projektu zapojí i talentované hollywoodské herce.

Kromě nového příběhu, nových postav a nového prostředí se změní i doba: „Představte si film Shame Steva McQueena smíchaný s The Conversation,“ řekl Barlow magazínu Variety, který se zprávou přišel. Odkazuje tak na sedmdesátá léta, která podle něj byla zlatou érou, v níž se protínaly zájmy vlády, společnosti i jednotlivců.

Podle všeho je hra v rané fází. Barlow, autor, který se podílel například na některých dílech hororové série Silent Hill, teprve píše scénář. Novinku vydá vydavatelsví Annapurna Interactive, které se také postará o produkci hraných částí hry. O datu vydání nepadlo ani slovo, ale Barlow říká, že by se mohlo začít natáčet na konci letošního roku nebo zkraje toho příštího.

Zdroj: Variety

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 24. 7. 2017 v 13.37

FMV ve hrách nedokáži akceptovat.

Nahlásit nevhodný obsah

20911371
yenda1042 napsal 17. 7. 2017 v 13.40

Her Story famózní. Pokud někomu chcete ukázat postmodermu na konkrétním příkladě, Her Story je k tomu ideální.

Nahlásit nevhodný obsah

20875790
g2664065 napsal 17. 7. 2017 v 12.47

Her Story bylo právě super tím, že udrželo přehled bez nějakých složitých poznámek, prostě si to člověk za pár hodin poskládal k obrazu svému jen v hlavě.

Tohle zavání složitostí. Postavy, vlády, společnost i jednotlivci to zní jako kdybych si měl dělat poznámky normálního vyšetřovatele. A to mě tedy moc neláká.

Nahlásit nevhodný obsah