MS veze na Gamescom funkční Xbox One X

14. červenec 2017 11:03 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (4)

Návštěvníci letošního Gamescomu v Kolíně nad Rýnem budou zřejmě prvními zástupci veřejnosti, kteří si na vlastní kůži osahají výkon a možnosti připravovaného Xbox One X. Microsoft plánuje ukázat po roční odmlce fanouškům co nejvíce. Nenechal se omezit ani termínem akce a již dva dny před otevřením bran Kolínského výstaviště spustí online vlastní show.

Od neděle 20. srpna, deváté hodiny večerní, tak americká společnost začne mezi své fanoušky vypouštět novinky a informace týkající se připravovaných projektů a her. Livestream má zahrnovat interview s autory i dosud neviděné záběry z budoucích titulů na Xbox a PC. Tvářemi show budou šéfové lokálních divizí Microsoftu, britský Graeme Boyd a jeho domácí protějšek Maxi Graeff. Microsoft láká i na různé dárky a překvapení pro diváky streamu.

V pondělí 21. taktéž v devět večer odstartuje druhý livestream, tentokrát zaměřený na sérii Age of Empires. Show se bude pravděpodobně točit především kolem připravovaného remasteru prvního dílu, na kameru by však měla promluvit řada autorů, jež se v průběhu let na sérii podepsali. A dle slov Microsoftu se fanoušci dočkají “vzrušujících informací o které nechcete přijít”. Uvidíme co si pod takovou frází představují.

A to asi nejdůležitější přijde s oficiálním spuštěním druhé největší a nejvýznamnější herní výstavy na světě. Ve výstavních halách bude totiž na nedočkavé návštěvníky čekat řada funkčních Xbox One X. Úplně poprvé se tím dostane nová konzole do rukou veřejnosti a první dojmy a názory zkoušejících jistě zarezonují kuloáry vzápětí.

 

Zdroj: Polygon

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877159
Dominik Nečesánek napsal 16. 7. 2017 v 13.34

Přebírám názor z jednoho nejmenovaného herního časopisu, kde stálo, že tady tento mezigenerační "upgrade" hry nikam neposune. Maximálně po grafické stránce, což je podle mě špatně. Čím jsem starší, tak už na grafiku moc nekoukám.

Nahlásit nevhodný obsah

20917394
Cokovenecek napsal 15. 7. 2017 v 16.47

Horší by bylo, kdyby byl nefunkční.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 14. 7. 2017 v 18.00

Podle titulku má Microsoft jeden funkční XBox One X a doveze ho do Německa na výstavu.

Editováno: 14. 07. 2017 v 18.00

Nahlásit nevhodný obsah

20878016
robi.zou napsal 14. 7. 2017 v 12.30

Těšil jsem se na tuto konzoli, ale bohužel to není žádný zázrak. Je to podobná konzole jako ps4pro. Rozdíl ve hrách minimální. Já osobně počkám na nextgen.

Nahlásit nevhodný obsah