Postavte si vlastní dřevěné kolejiště

25. červen 2017 17:48 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Na jízdu na vlně nostalgie vás v záři na Steamu pozve budovatelská strategie Tracks - The Train Set Game, ve které si budete moci postavit vlastní vláčkoviště z dřevěných kolejnic takové, jaké si mnozí z nás mohou pamatovat z vlastních dětských let.

Hráči 28. září dostanou v rámci tohoto titulu jedinečnou možnost vytvářet dle zákonitostí vlastní fantazie kolejiště, a to včetně mostů, podjezdů i doplňků okolo tratě – tedy budov, stromů, zastávek a tak dále. Následně bude možné vozit rovněž ze dřeva vytvořené cestující a v pohledu z první osoby bude možné vlastnoručně vybudované tratě dokonce i projet a zúčastněné vlakové soupravy i napřímo ovládat.

Hra vedle toho slibuje na podzim nabídnout nejen režim volného budování tratí, ale rovněž také scénáře s předem připravenými misemi a úkoly. K tomu tvůrci slibují atraktivní grafickou stránku hry zprostředkovanou nejnovějším enginem Unreal.

Výsledné výtvory bude možno následně také i sdílet s dalšími hráči (čehož by tvůrci rádi docílili skrze Workshop na Steamu), podstatně důležitější je ale momentálně zřejmě to, že si celou tu dřevěnou záležitost můžete již nyní vyzkoušet, a to zcela zdarma.

Zavítat stačí na server Itch.io, kde se nachází demoverze hry a lehká ukázka toho, co ke konci září zavítá na PC. Takže neváhejte, nechte se nalákat rovněž i přiloženým videem a nezapomeňte se následně podělit o vaše dojmy z tohoto jistě přinejmenším zajímavého projektu.

Zdroj: Rock, Paper, Shotgun, Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20913443
Benkil napsal 26. 6. 2017 v 13.44

Celkom zaujímavá sandbox hra na ukľudnenie ;)

Nahlásit nevhodný obsah