Detektivka L.A. Noire se může navrátit

21. červen 2017 14:00 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (6)

Akční adventura L.A. Noire ve své době způsobila vcelku poprask, a to bohužel nejen v tom pozitivním slova smyslu. Technicky brilantní detektivka přišla s na tehdejší dobu neskonale pokročilými obličejovými animacemi, na druhé straně se však proslýchalo o špatných poměrech ve vývojářském týmu a ten také následně zkrachoval. Nicméně kvality hře upřít nešlo a dnes se navíc dozvídáme, že by se hlavní hrdina mohl navrátit.

Řeč však nemůže být řeč o oznámení případného pokračování, ale o možnosti remasteru, který by teoreticky mohl zamířit nejen na Xbox One a na PlayStation 4, ale dokonce i na Nintendo Switch, které lze zatím považovat za příliš mladé na to, aby se jej výraznější vliv opětovných předělávek již vydaných titulů jakkoli výrazněji týkal.

Již během ledna se objevily dva zajímavé tweety (k vidění zde a zde) od lidí, kteří v minulosti měli již na podobná odhalení štěstí a ty přislíbily vydání hry ke konci léta, dnes se pak dozvídáme hned o sérii dalších zdrojů napojených přímo na Rockstar, které práce na hře nadále potvrzují. A k tomu dokonce informují o experimentování s virtuální realitou v případě PlayStation 4 verze hry.

Ruku v ruce s tím přicházejí rovněž informace o tom, že by Rockstar mohl do hry chtít zakomponovat pohled z první osoby, což se už ostatně osvědčilo u aktualizované verze GTA V, jež s novou perspektivou později po původním vydání dorazila na PlayStation 4, Xbox One i na PC.

Zde ale pochopitelně platí, že se zatím jedná o prosté spekulace a stejně tak lze pochybovat nad možným letním vydání hry – jestliže se tento remaster skutečně chystá, tak může vyjít možná o něco později než v původně plánovaném letním termínu, neboť na nedávné E3 jsme se žádného odhalení nedočkali.

Zdroj: VG247, Comicbook.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 22. 6. 2017 v 16.59

To už spíš remaster GTA4.

Nahlásit nevhodný obsah

20878169
Reedee napsal 21. 6. 2017 v 23.52

Jedna z nejlepších her od R*.

Nahlásit nevhodný obsah

20869881
_pedrox_ napsal 21. 6. 2017 v 23.36

Tak toto by bola velká vec! A navyše teraz, s neporovnatelne lepšou angličtinou, by som si príbeh vychutnal konečne naplno. Bring it R*!

Nahlásit nevhodný obsah

20911517
Pavel1893 napsal 21. 6. 2017 v 17.56

Ja bych to bral,ta hra mě dost bavila.

Nahlásit nevhodný obsah