Sledujte záběry z hraní Nidhogg 2

19. červen 2017 13:41 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Pokračování plošinovky Nidhogg vzalo z pohledu výtvarné stránky v porovnání s originálem hry zcela odlišný směr, v základu by se ale mělo jednat o stále stejně sympatickou i frenetickou řež dvou znesvářených protivníků.

Posoudit to již můžete z níže přiložených 18 minut komentářem doplněných záběrů. Ty pocházejí pochopitelně přímo ze hry a lákají k tomu, s čím hra slibuje dorazit již toto léto. Jmenovitě jde o nové zbraně, čerstvé způsoby zabíjení i dosud neokoukané lokace, jež bude přímo radost zbarvovat do odstínu tělních tekutin aktuálního nepřítele.

A to všechno v lokacích, které jsou podstatně barevnější i živější než ty předchozí – ve videu kupříkladu narazíte na les, na závod na zpracování masa, na zamrzlé jezero s potápějícími se ledovými krami i na opuštěný ostrov. Všechny přitom slibují mít stejného jmenovatele – smrtelné nebezpečí.

To ve finále znamená, že se letos v létě na konzolích budete muset mít na pozoru nejen před zákeřnými protivníky, ale i před samotnými lokacemi, které mohou mít smrtonosné následky již samy o sobě.

Zdroj: VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!